سید عبدالرزاق موسوی، نشست خبری رئیس کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در رابطه گم شدن کتیبه تاریخی، گفت: ما سراغ این کتیبه را خواهیم گرفت و از سازمان آرامستان ها و شهردار توضیح و گزارش خواهیم خواست.

به گزارش پیام خبر، سید عبدالرزاق موسوی، امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری شبستان در خصوص نظارت بر سازمان آرامستان ها، در رابطه گم شدن کتیبه تاریخی، گفت: متولی قبرستان «دارالسلم» شهرداری است اما از لحاظ باستان شناسی متولی کتیبه های قدیمی سازمان میراث فرهنگی است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه ما سراغ این کتیبه را خواهیم گرفت و شهرداری توضیح خواهد داد، اضافه کرد: ما از سازمان آرامستان ها و شهردار توضیح و گزارش خواهیم خواست.

وی با حجم گیرهای اداری در نظام اداری از سطح ملی تا استانی وجود دارد که نهایت ندارد، تاکید کرد: قراردادهای شهرداری یک طرفه است و طرف های شهرداری بخش خصوصی هستند.

موسوی اظهارداشت: در طول یک سال 18 تخلف از مدیران شهرداری شکل گرفته، نشان می دهد که نظارت مشکل دارد اما مطمئن باشید این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و جواب آن را به زودی اعلام خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه میزان تغییر کاربری باغ ها با اختلاف فاحش شکل گرفته است، اضافه کرد: یکی از مشکلات شورا و شهرداری همین تغییر کاربری هاست.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل