کد خبر: 3167
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
کارگران کارخانه فولاد همدان

معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت گفت: تمامی زیر ساخت های کارخانه آزمایش از بین رفته است و مطالبات ۵ میلیاردی کارگران این کارخانه مغفول مانده است.

به گزارش پیام خبر،رهام پیکری  ظهر پنجشنبه در شورای اداری استان با حضور معاون پارلمانی و أمور مجلس رئیس جمهوری این کرد: مطالبات بیش از ٧۶ کارگر کارخانه از بین رفته آزمایش مغفول مانده است و این افراد روزانه نسبت به مطالبه گری در این خصوص اقدام می کنند. 

معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت کارخانه آزمایش را یک مشکل بزرگ در حوزه اشتغال دانست و تاکید کرد: نرخ بیکاری شهرستان بیش از ١٠ درصد است و نرخ مشارکت اقتصادی در این شهرستان بالغ بر ۴٣ درصد است. 

پیکری تاکید کرد: شیراز چیلیک، فاز دوم کارخانه تینا از جمله پروژه هایی است که منجر به اشتغال زایی در این شهرستان صورت گرفته است. 

پیکری تاکید کرد:  شهرستان مرودشت جایگاه خوبی در استان داشته و دومین شهرستان استان از نظر وسعت و جمعیت پس از مرکز استان است.

وی معتقد است: جایگاه این شهرستان در زمینه آموزش عالی به گونه ای است که توانسته است نخبگان علمی متعددی تربیت و به کشور تحویل دهد. 

وی با اشاره به فعالیت أحزاب سیاسی در سطح شهرستان عنوان کرد: بیش از ٣۶٠ هزار نفر در این شهرستان سکنا گزیده اند  و بیش از هفت حزب سیاسی در این شهرستان فعالیت کرده اند و توانسته ایم در توسعه خدمات اجتماعی اقدامات خوبی صورت بگیرد.

پیکری افزود: بیش از ٢۵ سمن در این شهرستان فعالیت کرده اند و بیش از ٩۵ هزار نفر از افراد این شهرستان در حوزه های مختلف شاغل بوده اند.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل