کد خبر: 3187
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
آرم کمیته امداد امام خمینی (ره)

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد فارس گفت: امسال استان فارس از نظر حجم درآمدی با فاصله زیاد موفق به کسب رتبه اول در کشور شده است و استانهای آذربایجان شرقی، تهران، خراسان و اصفهان در جایگاه های بعدی قرار دارند.

به گزارش پیام خبر، محمد کارگر، از کسب رتبه اول فارس در کشور از نظر رشد حجم درآمدی خبر داد و اعلام کرد: تاکنون ۱۶ میلیارد و ۷۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان کمک های نقدی و غیر نقدی توسط خیران و مردم نیک اندیش استان در جشن عاطفه ها جمع آوری شده است که درمقایسه با سال گذشته از رشد ۴۶ درصدی برخوردار است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فارس افزود: از میزان جمع‌آوری شده مذکور، تاکنون ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان توسط مدارس و در مرحله دوم جشن عاطفه ها جمع آوری و در به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه یا مدارس غیر بهره مند اهدا شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم فارس در کارهای خیرخواهانه و حمایت از نیازمندان، گفت: امسال استان فارس از نظر حجم درآمدی با فاصله زیاد موفق به کسب رتبه اول در کشور شده است و استانهای آذربایجان شرقی، تهران، خراسان و اصفهان در جایگاه های بعدی قرار دارند.

کارگر افزود: در استان فارس پس از شیراز شهرستان های فسا، مرودشت و لارستان بیشترین رشد را از نظر حجم درآمدی داشتند.

شایان ذکر است جمع آوری کمک های مردمی جهت جشن عاطفه ها در مدارس همچنان ادامه دارد و پایان هفته جاری آمار کلی این کمک ها اعلام می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل