افشین پیروانی - محمدحسن انصاری فرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که تغییر ایجاد شده در این باشگاه و معرفی پیروانی به جای خلیلی، ارتباطی به کالدرون و نظرات او نداشته است.

به گزارش پیام خبر، محمد حسن انصاریفرد در حاشیه تمرین امروز پنجشنبه پرسپولیس که در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: ابتدا می خواهم از زحمات محسن خلیلی که در طول فعالیتش به عنوان سرپرست تیم زحمات زیادی کشیده بود تشکر کنم. او زمانی که باشگاه پول نداشت، به شخصه هزینه کرد و باید از خلیلی تشکر کنم. پیروانی هم شخص مدیری است. با کمک او و تجربه ای که از سابقه کاری اش دارد می توانیم کارها را پیش ببریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره عدم حضور خلیلی در مراسم معارفه افشین پیروانی افزود: از او خواستم در مراسم حضور داشته باشد ولی قبول نکرد. خلیلی به من گفت این طور راحت هستم. درخصوص حقوق و مزایا هم تا آخرین ریال را پرداخت می کنیم. خلیلی پیشکسوت پرسپولیس است. از او خواستم تا برای ادامه کار به ما مشورت بدهد.

وی درباره دخالت گابریل کالدرون در تغییر سرپرست تیم تصریح کرد: این طور نیست، ما خودمان حس کردیم باید تغییر انجام شود.

انصاریفرد درباره نبودن مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده در تیم ملی نیز صحبت کرد و گفت: جای ترابی و خلیل زاده در تیم ملی خالی بود، امیدواریم ویلموتس تجدید نظر کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب ایرج عرب به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی که عضو هیات مدیره پرسپولیس است، گفت: تصمیم وزیر ورزش بوده و من اطلاعی در این باره ندارم.

انصاری فرد درباره انتخاب افشین پیروانی تأکید کرد: اینکه از او تعهد گرفته ایم، صحت ندارد و او هیچ تعهدی نداد. پیروانی اسطوره است و ما هم دوست داشتیم به پرسپولیس بیاید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که زمانی که خلیلی در تیم بود، هیچ مشکلی به نظر نمی رسید ولی شما او را تغییر دادید، گفت: ما مشکلات درون تیمی را نمی گوییم و اگر مشکلی هم باشد، منعکس نمی کنیم. ولی بحث ایجاد تغییرات سخت بود که انجام دادیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  درباره مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای نحوه پرداخت طلب وی تاکید کرد:  پیشنهادات دو طرف در این جلسه بیان شد و ما منتظر جواب هستیم. به زودی از اسپانسرهای باشگاه رونمایی می شود تا خیال بازیکنان و هواداران راحت شود و مثل گذشته مشکل نداشته باشیم.

انصاریفرد درباره ادامه تغییرات فعلی در پرسپولیس خاطرنشان کرد: این تغییرات ادامه داد.

وی درباره اینکه آیا نگران صدور رای از سوی فیفا در قبال شکایت برانکو نیستید، یادآور شد: امیدوارم به توافق برسیم تا کار به فیفا نکشد. لایحه دفاعی هم درباره این موضوع داریم اما نمی خواهیم وارد این جریانات شویم.

انصاریفرد درباره شکایت ماریو بودیمیر خاطرنشان کرد: شکایتی از او فعلا به دست ما نرسیده است.

وی در خصوص جذب بازیکن جدید برای تیم اینگونه پاسخ داد و گفت: کادر فنی باید بگوید برای چه پست هایی بازیکن می خواهد. البته فعلا جایی در لیست پرسپولیس خالی نیست. هواداران در جریان این موضوع باشند و آن را مطرح نکنند تا بازیکن دچار استرس شود. این موضوع در نیم فصل انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان راجع به عدم گلزنی جونیور و انتقاداتی که از او می شود، افزود: خودم چند بار با جونیور صحبت کردم. فعلا نظر سرمربی روی او منفی نیست. او تا اینجای فصل سه بازی انجام داده و امیدوارم در آینده خودنمایی کند.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی داور یکی از هیجان انگیزترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران بوده، جایی که علی کریمی با لباسی غیر از پیراهن پرسپولیس مقابل این تیم بازی کرد و تا آخر بازی دوام نیاورد!

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.