کد خبر: 3363
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
تلفن همراه - تلفن هوشمند

احتمالا آگهی‌های فالگیری در سایت‌های مختلف به چشم شما هم خورده است. سودجویانی که در سایه عدم نظارت برخی سایت‌ها روز به روز بیشتر از قبل شده و مردم جامعه را به دام می‌اندازند.

به گزارش پیام خبر، فالگیرها و رمال‌های زیادی که ادعاهای عجیب و غریب در این حوزه دارند، سالهاست که با شیوه‌های مختلف در حال خالی کردن جیب مردم هستند. احتمالا در دو دهه اخیر اخبار مختلفی هم درباره دستگیری این افراد توسط نیروهای پلیس شنیده و خوانده‌ باشید، در سال‌های اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی شاهد رشد قارچ گونه این فالگیرها نیز بوده‌ایم.

این روزها حتی ردپای آن‌ها را هم در سایت‌های انتشار آگهی‌های فروش نظیر سایت دیوار می‌توان پیدا کرد، افرادی که در سایت‌ها در ازای خدمات فال‌گیری درآمدزایی هم می‌کنند! آن‌ها علاوه بر اینکه حال و آینده  را پیش بینی می‌کنند،  در همه مسائل زندگی، از ماجراهای عاطفی گرفته تا خرید و فروش کالا و املاک هم می‌توانند نظر بدهند!

قیمت آنها برای انواع فال و بسته به نوع فال گرفتن دارد. حضوری و غیرحضوری قیمتشان متفاوت است. فال تاروت، نخود و قهوه از معروف ترین‌ها هستند. با یکی از همین آگهی‌ها تماس گرفتیم و در این باره سوال کردیم، این فالگیر توضیح داد که از راه دور و پشت تلفن همه انواع فال را می‌تواند بگیرد و برای فال قهوه هم میتوان عکس فنجان قهوه را برایش فرستاد، هم اینکه به نیت ما، قهوه بخورند! اما قبل از هرکدام این‌ها باید مبلغ درخواستی را واریز کنیم و بعد به ما وقت می‌دهد تا از آینده‌مان بگوید.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل