رای قطعی دادگاه

رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان فارس فردا (شنبه ۱۱ آبان) از ساعت ۱۶ در مسجد امام علی (ع) میانرود در راستای تکریم ارباب رجوع ، پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، این دیدار عمومی که با حضور «حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی»، رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاونین دادگستری استان و مدیران کل سازمان های وابسته به قوه قضائیه در استان برگزار خواهد شد مشکلات مردم منطقه میانرود و محلات اطراف بررسی و زمینه دیدار چهره به چهره مردم ومسئولان قضایی فراهم خواهد کرد.

این گزارش حاکی است پس از این دیدار عمومی و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء نیز طرح  «هر مسجد یک حقوقدان» با حضور مسئولان قضایی استان با معرفی حقوقدان مسجد امام علی (ع) میانرود با محوریت دادگستری و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بسیج حقوقدانان استان رسماً اجرایی خواهد شد.

گفتنی است در اجرای این طرح و حسب نظر رئیس قوه قضائیه و راهبردهای سند تحول دستگاه قضایی، موضوع توسعه و در دسترس‌ قرار دادن خدمات مشاوره حقوقی برای عموم جامعه با رویکرد کاهش مشکلات قضایی مردم و پرونده‌های دستگاه قضایی در اولویت برنامه‌های فرهنگی دستگاه قرار گرفت است و حقوقدانان با حضور در مساجد به آگاهی بخشی و پاسخ گویی به سوالات قضایی و حقوقی شهروندان می پردازند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل