سید تقی سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در مراسم تودیع و معارفه استاندار فارس

دکتر علی دارابی معاون اموراستان های سازمان طی حکمی سید تقی سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس را به عنوان عضو شورای عالی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب کرد.

به گزارش پیام خبر، دکتر علی دارابی معاون اموراستان های سازمان طی حکمی سید تقی سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس را به عنوان عضو شورای عالی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب کرد.

انتخاب مدیرکل صدا وسیمای فارس به عنوان عضو شورای عالی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز، بدون تردید فرصتی برای همه مراکز صدا و سیما جهت وصول به سیاست شبکه محوری در مراکز خواهد بود.

دستیابی مرکز فارس به چکاد افتخارات رسانه ملی  و کسب افتخارات متعدد در جشنواره های تولیدات مراکز رادیویی و تلویزیونی و توفیقات بسیار زیاد در حوزه های سیما، صدا، خبر، فنی، فضای مجازی و حوزه های دیگر در بین مراکز استان ها نشان از مدیریت ارزشمند و مدبرانه این مرکز است و صدا و سیمای فارس در حالی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها را پشت سرگذاشت که حاصل آن دریافت ۵ تندیس هدهد زرین، ۲۲ مورد کسب جایزه و رتبه اول و ۳۲ مورد کسب مقام دوم بود که عنوان برتر برترین های مراکز برای دومین سال پیاپی در بین مراکز استان ها را نصیب خود کرد.

موفقیت ­های صدا و سیمای مرکز فارس در چند سال اخیر پس از لطف خداوند بزرگ، مرهون تلاش­ خالصانه عزیزانی است که پاسداری از فرهنگ گران سنگ ایران اسلامی را وظیفه خطیر خود می­ دانند و در این راه روشن متعهدانه، عاشقانه با بصیرت، صمیمیت و تخصص، خدمات خویش را ماندگار کرده ­اند.

شایان ذکر است که بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها سال آینده در اردبیل برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل