کد خبر: 3486
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
فرشید ایزدی مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: مشتریان تلفن ثابت جزئیات صورتحساب خود را از پورتال شرکت مخابرات ایران و ثبت نام در قسمت «مخابرات من» و یا تماس با سامانه رایگان «2000» دریافت کنند.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی گفت: مشتریان تلفن ثابت جزئیات صورتحساب خود را از پورتال شرکت مخابرات ایران  و ثبت نام در قسمت «مخابرات من» و  یا تماس با سامانه رایگان «2000» دریافت کنند.

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر ارسال جزئیات صورتحساب از طریق پیامک به دلیل مشکلات مربوط به احراز هویت مقدور نیست لذا از مشتریان محترم تلفن ثابت در سطح استان درخواست می شود برای دریافت جزئیات صورتحساب تلفن ثابت خود به پورتال شرکت مخابرات ایران مراجعه و در قسمت «مخابرات من» ثبت نام و یا با سامانه رایگان 2000 تماس حاصل کنند.

وی با اشاره به یک ماهه شدن صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور و همچنین استان فارس، اظهار داشت: در حال حاضر صورتحساب تلفن ثابت به صورت یک ماهه صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورتحساب 20 ماه بعد است که از مشتریان محترم تقاضا داریم با پرداخت به موقع صورتحساب خود، مانع بروز مشکلات و موانع موجود شوند و مخابرات منطقه فارس را در اجرای طرح های توسعه تلفن ثابت یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل