آرم هلال احمر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس از آماده باش ۷۱ مرکز و پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در فارس خبر داد و گفت: در مراکز و پایگاه های امداد و نجات جمعیت فارس ۲۴۸ نفر روز نیرو، آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند.

به گزارش پیام خبر، مهدی خوبیار گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز و بارش برف و باران، رفت و آمد در جاده‌های شهر و استان با مشکلاتی مواجه می‌شود و در صورت نداشتن آگاهی و به همراه نداشتن ابزار و وسایل مورد نیاز سبب گرفتار شدن و در نهایت ایجاد حادثه خواهد شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس افزود: تردد در برخی جاده‌های استان فارس به علت بارش نزولات آسمانی در ایام زمستان به سختی انجام می شود به همین سبب نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با همراهی پلیس راه، اورژانس و راهداری در جاده‌ها مستقر می‌شوند و به یاری مسافران، رانندگان و سایر کسانی که به این خدمات نیاز دارند می‌روند.

وی با اشاره به اینکه 71 مرکز و پایگاه و 248 نفر روز نیروی عملیاتی در این جمعیت حضور دارند، گفت: تغذیه و اسکان اضطراری در تمامی پایگاه های جمعیت در نظر گرفته شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس تصریح کرد: در جریان آماده باش نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر در فارس 403 تیم در قالب 2 هزار و 15 نفر، نیروی آموزش دیده آماده پاسخگویی و مقابله با هرگونه سوانح و حوادث احتمالی در حوزه مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل