کد خبر: 3491
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
بیلیارد

رئیس هیئت بیلیارد فارس گفت: به منظور آشنایی بیشتر و بهتر افراد جامعه دوره ۲ روزه آموزش بیلیارد برای به عنوان عواملی که اطلاعات و تجارب خود را به بهترین شکل با مردم به اشتراک می گذارند، در نظر گرفته شده است.

فرهاد قشقایی امروز ۲۱ آبان در گفتگو با خبرنگار پیام خبر با اشاره به برگزاری دوره آموزشی «پاکت بیلیارد» برای اهالی رسانه فارس گفت: به منظور آشنایی بیشتر و بهتر افراد جامعه دوره ۲ روزه آموزش بیلیارد برای خبرنگاران به عنوان عواملی که اطلاعات و تجارب خود را به بهترین شکل با مردم به اشتراک می گذارند، در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد فارس افزود: این دوره در اواسط آذرماه برگزار خواهد شد و شرایط ثبت نام و شرکت در آن متعاقبا اعلام می شود.

وی بیلیارد را یک رشته مناسب برای تقویت تمرکز دانست و عنوان کرد: بیلیارد رشته ورزشی مناسبی برای تقویت حافظه و ذهن است و موجب آرامش فرد می شود و همچنین میان عصب و عضلات هماهنگی به وجود می آورد.

قشقایی اعلام کرد: وضعیت خوب فارس در رشته بیلیارد باعث شده است تا به قطب اصلی پاکت بیلیارد در کشور تبدیل شویم و رتبه یک کشور در رشته بیلیارد و بولینگ را به خود اختصاص دهیم.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد فارس همچنین از برگزاری دوره آموزشی و برگزاری مسابقات بولینگ برای خبرنگاران در آینده نزدیک خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل