کد خبر: 3494
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
دستگیری - بازداشت - زندان - دادگاه

مدیرکل زندان های فارس گفت: با کمک خیرین نیک اندیش شیرازی، ۶ نفر از زندانیان زندان مرکزی شیراز به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش پیام خبر، اسحاق ابراهیمی با اشاره به حمایت خیران برای آزادی زندانیان در شیراز بیان کرد: با کمک خیرین نیک اندیش شیرازی، 6 نفر از زندانیان زندان مرکزی شیراز به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرکل زندانهای استان و عضو هیات مدیریه ستاد دیه فارس افزود: با پیگیری انجام شده توسط ستاد دیه استان تعداد پنج نفر از زندانیان مرد و یک نفر زندانی نسوان زندان مرکزی با پرداخت مبلغ بدهی از سوی 2 نفر از خیرین نیکوکار شیرازی از زندان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

وی اضافه کرد: این خیرین شیرازی با پرداخت مبلغ 216 میلیون ریال معادل 21 میلیون و 600 هزار تومان بدهی این زندانیان شرایط آزادی آنها را فراهم کردند.

ابراهیمی تاکید کرد: این خیرین که نمی خواستند نام آنها فاش شود با نیت رضای خدا و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی با حضور در زندان مرکزی و بررسی پرونده ها، پرداخت بدهی این زندانیان را متقبل شدند که زیر نظر ستاد دیه استان و پس از انجام امورات اداری در روز دوشنبه (20 آبان) از زندان آزاد شدند.

وی اعلام کرد: ستاد دیه استان، پذیرای مساعدت خیرین نوع دوست و دلسوز استان برای جذب کمک های آنها به منظور آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد است.

گفتنی است، ستاد دیه استان فارس  با شماره حساب ۱۰/۱۱۹۹۱۱۹۹ نزد کلیه شعبه بانک ملت و شماره کارت بانکی ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۰۹۶۱ آماده دریافت کمک های نقدی خیرین در امر آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد استان فارس است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل