پیامبر (ص) و امام صادق (ع)

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان فارس از اجرای برنامه های هفته وحدت در بیش از یک هزار و ۲۰۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان فارس خبر داد و گفت: جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) در کانون های مساجد فارس برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام حسین امیدی، با اشاره به اجرای برنامه های هفته وحدت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس، گفت: همزمان با فرارسیدن هفته وحدت برنامه های ویژه ای در مساجد استان به همت اصحاب و مدیران کانون های مساجد برگزار شد که امامان جماعت در این خصوص و ویژگی های بارز نبی مکرم اسلام (ص) به عنوان «اسوه حسنه» به تعبیر قرآن کریم سخنرانی کردند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس با اشاره به اجرای برنامه های هفته وحدت در بیش از یک هزار و 200 باب کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه های صلواتی توزیع شربت و شیرینی، مجالس جشن و مدیحه سرایی، شب شعر، مسابقات هنری و فرهنگی، جلسه های هفتگی با محوریت سیره و سنن نبوی در این هفته در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) 23 و 24 آبان ماه همزمان با مغرب و عشا در کانون های مساجد فارس برگزار می شود که شامل تلاوت قرآنی، سخنرانی، مداحی، اجرای سرود، برنامه های شاد و شعر خوانی است.

حجت الاسلام امیدی همچنین یادآور شد: محافل قرآنی، اهدای ثواب طرح «تلاوت نور» به پیشگاه نورانی حضرت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اهدای هدیه به هم نامان «محمد»، «امین»، «جعفر» و «صادق»، توزیع گل و شیرینی و نمایشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی نیز اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل