کد خبر: 3510
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
 • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
 • چاپ
جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)

جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دبیرستان دولتی پسرانه توحیدی برگزار شد.

حسینی، معاون پرورشی دبیرستان دولتی پسرانه توحیدی درحاشیه این برنامه، گفت: جشن بزرگ به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در معیّت نمایندگان خیّر فرهنگ دوست مدرسه ساز، حاج عبدالرسول توحیدی به همت مدیریت دبیرستان و معاونین و هماهنگی آقای معلمی فرد و دبیران با همفکری و همکاری شورای مقاومت واحد بسیج دبیرستان، انجمن اولیا و مربیان، و شورای دانش آموزی، و با اجرای گروه ارکستر دبیرستان در جمع پرشور تمامی جمعیت آماری دانش آموزی دبیرستان دولتی پسرانه توحیدی در مکان دبیرستان برگزار شد.

حسینی، یادآوری کرد: این مراسم با هدف ایجاد مدرسه «شاداب و بانشاط» در جمع صمیمی همکاران اداری از جمله معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، معاون آموزش متوسطه، کارشناس مسؤول خدمات و کارپردازی، سرهنگ پاسدار زارع و هیأت همراه بسیج، رییس دبیرستان تیزهوشان، و جمعی از مدیران مدارس ناحیه برگزار شد.

وی اضافه کرد: صفری و سیمی طنزپردازان کشوری ساعات خوش و مفرّحی را برای حاضرین در همایش رقم زدند.

معاون معاون پرورشی دبیرستان دولتی پسرانه توحیدی گفت: در پایان، مدیریت و کارکنان دبیرستان دولتی پسرانه توحیدی از آقایان آریایی و شیرازی؛ واحد تدارکات و خدمات، و مدعوین که به طور مستقیم و یا غیرمستقیم در اجرای هرچه بهتر این آیین نقش داشتند، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.