کد خبر: 3521
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
نمایشگاه کتاب فارس

نمایشگاه کتاب استان فارس به دلیل شرایط جوی لغو شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با تایید این خبر، گفت: با توجه به شرایط جوی استان فارس، برگزاری نمایشگاه کتاب امکان پذیر نیست و این نمایشگاه که کمتر از یک هفته به برپایی آن مانده است، برگزار نخواهد شد.

مهدی امیدبخش درعین حال نگفت که این نمایشگاه در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد یا خیر، اما اشاره کرد که نمایشگاه کتاب به دلیل اینکه در گذشته در شرایط مشابه دچار خلل شد، این تصمیم گرفته شده است.

این در حالیست که طرح پاییزه کتاب در استان فارس از روز پنجشنبه ۲۳ آبانماه جاری در حالی آغاز بکار کرده که علاقه مندان می توانند کتابهای مورد نیاز خود را با ۳۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

با این حال یکی از کتابفروشی های پیوسته به طرح پاییزه کتاب در شیراز به خبرنگار مهر، گفت: با وجودی که طرح همزمان با سراسر کشور آغاز شده، اما به دلیل اختلال در سامانه اینترنتی آن مشکلاتی به وجود آورده است، امیدواریم که با توجه به شرایط اینترنت، طرح فوق تمدید شود.

از سویی، پیشتر اعلام شده بود که نمایشگاه کتاب استان فارس از ۳ تا ۹ آذرماه برگزار خواهد شد و پایگاه اینترنتی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران که مجری برپایی نمایشگاه های استانی است، اعلام کرده بود، «ناشران منتخب شیراز و بیرجند بار کتب خود را  شنبه ۲۵ آبان ماه  به باربری تحویل دهید».

یادآور می شود: در استان فارس ۳۷ کتابفروشی به طرح پاییزه فروش کتاب پیوستند که اغلب در شیراز می باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل