صابر سهرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با توجه به لزوم افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، فعالیت در این حوزه بسیار ارزشمند و مثمرثمر است، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از گعده های هنری و فرهنگی به وجود آمده، حمایت می کند.

به گزارش پیام خبر، صابر سهرابی، امروز در آئین کتابگردی که با حضور «روح الله منوچهری»، مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس و «ابراهیم گشتاسبی راد»، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار شد، با اشاره به اینکه چندسالی است که کتابگردی توسط «احمد مسجدجامعی»، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، رقم خورد، گفت: این اتفاق توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باب شد و مسئولین از آن پس در کتابخانه ها حضور می یابند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه این اتفاق اشاعه فرهنگ و هنر است، اظهارداشت: کسانی که در حوزه کتاب و کتابخانی فعالیت می کنند، کاری بسیار ارزنده را رقم می زنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با یادآوری این مطلب که با توجه به لزوم افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، فعالیت در این حوزه بسیار ارزشمند و مثمرثمر است، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از گعده های هنری و فرهنگی به وجود آمده، حمایت می کند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که در حوزه فرهنگ وارد می شوند اگر عاشق نباشند، نمی توانند ادامه فعالیت دهند، تاکید کرد: هدف از اجرای کتابگردی این بود به خدمت افرادی که در حوزه نشر و کتاب فعالیت دارند، برسیم به با آنان به گفتگو بنشینیم.

خاطر نشان می شود، در کتابگردی امروز، از کافه کتاب «بوک لند»، کتابفروشی «خرد» و کتابخانه عمومی «ابوریحان» بازدید شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل