کد خبر: 3601
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
راه اندازی، تجهیزات ترافیکی، چراغ های راهنمایی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از راه اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی و چراغ های راهنمایی تقاطعاتی که بعد از حوادث اخیر تخریب شده بودند، خبر داد.

به گزارش پیام خبر،  دکتر زوربخش،  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با اشاره به تلاش شبانه روزی همکاران در مرکز کنترل ترافیک شهرداری شیراز برای راه اندازی تجهیزات ترافیکی تقاطعات گفت: تجهیزات ترافیکی ۵۹ تقاطع از ده تا صد در صد تخریب شده بودند که در مدت زمان دو هفته به چرخه خدمات رسانی و ایجاد نظم ترافیکی برگردانده شدند.  

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز این حجم کار در مدت زمان ۱۴ روز را یک رکورد  شاخص دانست و افزود: هم اکنون چراغ راهنمایی تقاطعات ملاصدرا، پارک قوری، خیرات، خلد برین، عفیف آباد - قصردشت، رضوان(سه راه دارالرحمه)، پل معالی آباد، کوزه گری، طلاییه، جانبازان، شریف آباد و سایر تقاطعات به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

زوربخش اضافه کرد: باز کردن فانوس های چراغ های راهنمایی و رانندگی شکسته و تعویض آنها با فانوس های سالم، کابل کشی مجدد و سربندی اتصالات، تعویض سیستم فرماندهی و نصب فانوس های جدید از جمله اقدامات شبانه روزی نیروهای مرکز کنترل ترافیک برای راه اندازی مجدد تجهیزات ترافیکی تقاطعات و نظم بخشی به تردد شهروندان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل