فرمانده نیروی زمینی ارتش

با حضور «امیر سرتیپ کیومرث حیدری»، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مجتمع ۳۶ واحدی کوی سازمانی «شهید صیاد شیرازی» تیپ ۳۷ زرهی شیراز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پیام خبر، در مراسم افتتاح مجتمع 36 واحدی کوی سازمانی «شهید صیاد شیرازی» تیپ 37 زرهی شیراز که «امیر سرتیپ دوم میسر ارجمندی»، معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش، «سرهنگ عباس عطاءالهی»، فرمانده تیپ 37 زرهی و «حجت الاسلام فضلی»، رئیس عقیدتی سیاسی این تیپ حضور داشتند، «امیر سرتیپ حیدری» پس از افتتاح این مجتمع طی سخنانی از تلاش ها و زحمات دست اندرکاران ساخت این مجتمع تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم «سرهنگ عباس عطاءالهی»، فرماندهی تیپ 37 زرهی طی گزارشی در خصوص روند ساخت، هزینه های اختصاص یافته و مدت زمان اجرای این طرح توضیحاتی ارائه کرد.

فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین با حضور در تیپ 37 زرهی و بازدید از قسمت های محتلف این تیپ، مجموعه ورزشی چند منظوره تیپ 37 را نیز افتتاح و طی سخنانی بر زیباسازی و خوشایند سازی محیط خدمتی و اجرای طرح های رفاهی و معیشتی در نقاط مختلف کشور که یگان های نیروی زمینی ارتش در آنجا مستقر هستند، تاکید کرد.

گفتنی است، این مجموعه دارای بخش هایی شامل سالن والیبال، فوتسال، بسکتبال و باشگاه بدن سازی نیز هست.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.