کد خبر: 3617
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
بورس

مدیر بورس منطقه‌ای فارس گفت: ارزش مبادلات انجام شده بورس منطقه ای فارس طی هفته اخیر به ۸۹۲ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش پیام خبر، کرشمه ترابیان، با شرح وضعیت معاملات به انجام رسیده بورس منطقه‌ای استان در هفته گذشته اعلام کرد: شاخص کل بازار در هفته اخیر 11 هزار و 297 واحد افزایش داشته است.

مدیر بورس منطقه‌ای فارس ادامه داد: بدین ترتیب ارزش مبادلات انجام شده به 892 میلیارد ریال رسیده است و سهام شرکت‌هایی همچون «گروه کرمان خودرو»، «توسعه مولد نیروگاه جهرم»، «بیمه سرمد» و ... بالاترین تقاضا برای فروش را به خود اختصاص داده‌اند.

وی اضافه کرد: ارزش ریالی فروش سهام شرکت های «وثوق امین»، «سیمان شاهرود»، «ماشین سازی اراک» و ... نیز در هفته اخیر بالاترین رقم را به خود اختصاص داده اند.

گفتنی است که شرکت های کارگزاری که در بورس منطقه ای فارس مشغول به فعالیت هستند بیش از 20 شرکت هستند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.