مشاغل زنان - خیاطی

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانواده در فارس به اجرا درآمده است.

به گزارش پیام خبر، سیده معصومه دستغیب با اشاره به طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانوار گفت: این طرح با هدف مهارت آموزی برای زنان سرپرست خانوار از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای در نظر گرفته شده است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس افزود: تفاهم نامه آموزشی برای زنان سرپرست خانوار در استان طی یک همکاری 2 جانبه میان معاونت زنان استانداری فارس و سازمان آموزش فنی حرفه ای به اجرا در می آید.

وی تصریح کرد: بر اساس این طرح آموزشی یک هزار زن سرپرست خانوار در استان از امکان شرکت در دوره های مهارت اموزی که متعاقبا به ایجاد اشتسغال زایی برای آنها منجر می شود، برخوردار خواهند شد.

دستغیب ادامه داد: در طرح های آموزشی در نظر گرفته شده این تفاهم نامه مواردی همچون مهارت فروش، کسب و کار در فضای مجازی و ... به زنان سرپرست خانواده آموزش داده می شود.

وی تاکید کرد: طرح آموزشی مذکور از سال قبل شروع شده است و علاقمندان به شرکت در آن می توانند از طریق فرهنگ سراها، اداره کل فنی و حرفه ای استان و شهرداری ها برای کسب مهارت مورد نظر خود اقدام کنند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل