مشاغل زنان - خیاطی

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانواده در فارس به اجرا درآمده است.

به گزارش پیام خبر، سیده معصومه دستغیب با اشاره به طرح آموزشی رایگان برای زنان سرپرست خانوار گفت: این طرح با هدف مهارت آموزی برای زنان سرپرست خانوار از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای در نظر گرفته شده است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس افزود: تفاهم نامه آموزشی برای زنان سرپرست خانوار در استان طی یک همکاری 2 جانبه میان معاونت زنان استانداری فارس و سازمان آموزش فنی حرفه ای به اجرا در می آید.

وی تصریح کرد: بر اساس این طرح آموزشی یک هزار زن سرپرست خانوار در استان از امکان شرکت در دوره های مهارت اموزی که متعاقبا به ایجاد اشتسغال زایی برای آنها منجر می شود، برخوردار خواهند شد.

دستغیب ادامه داد: در طرح های آموزشی در نظر گرفته شده این تفاهم نامه مواردی همچون مهارت فروش، کسب و کار در فضای مجازی و ... به زنان سرپرست خانواده آموزش داده می شود.

وی تاکید کرد: طرح آموزشی مذکور از سال قبل شروع شده است و علاقمندان به شرکت در آن می توانند از طریق فرهنگ سراها، اداره کل فنی و حرفه ای استان و شهرداری ها برای کسب مهارت مورد نظر خود اقدام کنند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.