کد خبر: 3649
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
تلفن ثابت - تلفن قدیمی

مدیر مخابرات منطقه فارس با اشاره به اینکه تلفن های دارای بدهی قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شوند، گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه و در پنجم ماه بعد صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز بیستم همان ماه است.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی با اشاره به اینکه تلفن های دارای بدهی قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شوند، گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه  و در پنجم ماه بعد صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز بیستم همان ماه است.

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد: هم استانی های  محترم تلفن ثابت مستحضر باشند بدهی های قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شود.

وی در توضیح مسیر پرداخت اظهار داشت: بعنوان مثال زمانی که صورت حساب تلفن ثابت مهر ماه در پنجم ماه آبان صادر و به صورت پیامکی به شماره همراه اعلام شده از سوی مشترک ارسال می شود، تا بیستم آبان ماه مهلت پرداخت دارد و پس از آن تلفن قطع یک طرفه می شود چنانچه مشترک تا پنجم آذرماه نیز موفق به پرداخت صورتحساب نگردد تلفن  مورد نظر  بدهکار شناخته شده و شامل مهلت پرداخت نمی شود و تلفن قطع دو طرفه خواهد شد.

مهندس ایزدی ضمن تشکر از مشتریان خوش حساب تلفن ثابت، افزود: هم استانی های گرامی با پرداخت به موقع صورتحساب تلفن ثابت، مخابرات را در توسعه طرح  های ارتباطی در سطح استان یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.