کد خبر: 3649
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
تلفن ثابت - تلفن قدیمی

مدیر مخابرات منطقه فارس با اشاره به اینکه تلفن های دارای بدهی قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شوند، گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه و در پنجم ماه بعد صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز بیستم همان ماه است.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی با اشاره به اینکه تلفن های دارای بدهی قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شوند، گفت: صورتحساب تلفن ثابت در سراسر کشور به صورت ماهیانه  و در پنجم ماه بعد صادر می شود و آخرین مهلت پرداخت صورت حساب نیز بیستم همان ماه است.

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد: هم استانی های  محترم تلفن ثابت مستحضر باشند بدهی های قبلی شامل مهلت پرداخت نمی شود.

وی در توضیح مسیر پرداخت اظهار داشت: بعنوان مثال زمانی که صورت حساب تلفن ثابت مهر ماه در پنجم ماه آبان صادر و به صورت پیامکی به شماره همراه اعلام شده از سوی مشترک ارسال می شود، تا بیستم آبان ماه مهلت پرداخت دارد و پس از آن تلفن قطع یک طرفه می شود چنانچه مشترک تا پنجم آذرماه نیز موفق به پرداخت صورتحساب نگردد تلفن  مورد نظر  بدهکار شناخته شده و شامل مهلت پرداخت نمی شود و تلفن قطع دو طرفه خواهد شد.

مهندس ایزدی ضمن تشکر از مشتریان خوش حساب تلفن ثابت، افزود: هم استانی های گرامی با پرداخت به موقع صورتحساب تلفن ثابت، مخابرات را در توسعه طرح  های ارتباطی در سطح استان یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل