سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس

همزمان در سراسر کشور دومین مرحله آزمون صدورپروانه اشتغال به کار حرفه های مهندسی معدن در شیراز مرکز استان فارس برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان فارس و معاون فنی سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: در اجرای مواد ۵، ۱۱ و ۲۱ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی معدن، "دومین آزمون صدور و تغییر رسته پروانه اشتغال ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی معدن در رسته های پی جویی اکتشاف و استخراج معدن" جمعه ۲۲ آذرماه همزمان با ۱۴ استان در شیراز برگزار شد.

محمد حسین شرافت افزود: در این آزمون تعداد ۲۴۰۰ نفر از مهندسین رشته های مرتبط با زمین شناسی و معدن در سراسر کشور در دو رسته پی جویی، اکتشاف و استخراج و بهره برداری معدن شرکت نمودند که ۲۵ درصد شرکت کنندگان بانوان و ۷۵ درصد هم آقایان بودند.
وی همچنین گفت: پس از اعلام نتایج، جهت پذیرفته شدگان با لحاظ نمودن سوابق کار حرفه ای در بخش معدن، پروانه اشتغال مربوطه صادر خواهد شد که براساس آن به عنوان یک بازوی تخصصی و فنی در کنار سازمان صنعت، معدن و تجارت و معدنکاران پرتلاش استان خدمت خواهند کرد.

اعتبار نتایج آزمون برای شرکت کنندگان نیز، به مدت دوسال خواهد بود.
این آزمون با حضور مهندس حسینی معاون معدنی سازمان صنعت معدن تجارت استان فارس و نمایندگان وزارت صنعت معدن تجارت و سازمان نظام مهندسی معدن استان فارس به نحو بسیار مطلوبی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل