حمید رضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت از مهندس حمید رضا ایزدی بدلیل برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید باهدف قطع حلقه‌های وابستگی بنگاه‌های تولیدی به قطعات ومواد اولیه وارداتی با هدف قطع وابستگی به واردات در استان فارس تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پیام خبر، مهدی صادقی نیارکی، سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت از مهندس حمید رضا ایزدی بدلیل برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید باهدف قطع حلقه‌های وابستگی بنگاه‌های تولیدی به قطعات ومواد اولیه وارداتی با هدف قطع وابستگی به واردات در استان فارس تقدیر به عمل آورد.

متن این تقدیر بدین شرح است :

بدینوسیله از زحمات و تلاش بی وقفه جنابعالی و همکارانتان و کلیه دست اندرکاران محترم در برگزاری موفق ((نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید)) در آن استان تقدیر و تشکر می نمایم.

بی شک سرافرازی، عزت و استقلال ایران اسلامی مرهون تلاش و همت مدیران و صنعتگرانی است که با تلاش و مجاهدت، در تعمیق ساخت داخل و پیشبرد برنامه های نهضت خودکفایی کوشیده و موجبات پیشرفت، ثروت آفرینی و اشتغال را فراهم آورده اند.

امید است با تلاش مضاعف و بهره گیری هرچه بیشتر از ظرفیت های ملی، بیش از گذشته در عرصه توسعه و تعمیق ساخت داخل و شکوفایی ایران اسلامی موفق باشید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.