حمید رضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت از مهندس حمید رضا ایزدی بدلیل برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید باهدف قطع حلقه‌های وابستگی بنگاه‌های تولیدی به قطعات ومواد اولیه وارداتی با هدف قطع وابستگی به واردات در استان فارس تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پیام خبر، مهدی صادقی نیارکی، سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت از مهندس حمید رضا ایزدی بدلیل برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید باهدف قطع حلقه‌های وابستگی بنگاه‌های تولیدی به قطعات ومواد اولیه وارداتی با هدف قطع وابستگی به واردات در استان فارس تقدیر به عمل آورد.

متن این تقدیر بدین شرح است :

بدینوسیله از زحمات و تلاش بی وقفه جنابعالی و همکارانتان و کلیه دست اندرکاران محترم در برگزاری موفق ((نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید)) در آن استان تقدیر و تشکر می نمایم.

بی شک سرافرازی، عزت و استقلال ایران اسلامی مرهون تلاش و همت مدیران و صنعتگرانی است که با تلاش و مجاهدت، در تعمیق ساخت داخل و پیشبرد برنامه های نهضت خودکفایی کوشیده و موجبات پیشرفت، ثروت آفرینی و اشتغال را فراهم آورده اند.

امید است با تلاش مضاعف و بهره گیری هرچه بیشتر از ظرفیت های ملی، بیش از گذشته در عرصه توسعه و تعمیق ساخت داخل و شکوفایی ایران اسلامی موفق باشید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل