بازی کامپیوتری - بازی رایانه ای

چهارمین دوره جشنواره بازی های رایانه ای، محیطی و فکری با حمایت دانشگاه شیراز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در شیراز برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، علی رحیمی، امروز در نشست خبری چهارمین دوره جشنواره بازی های رایانه ای، محیطی و فکری گفت: این مسابقات هم اکنون در حال برگزاری است و از شب گذشته آغاز شده است و تا پنجم دی ماه ادامه دارد.

دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنواره بازی های رایانه ای، محیطی و فکری با اشاره به اینکه این مسابقات در سایت اختصاصی جشنواره ligaofficial.ir به طور زنده پخش می شود، اظهارداشت: از فردا صبح ها مدارس سطح شیراز در این جشنواره حضور خواهند داشت و دانش آموزان به بازی می پردازند.

بر اساس این گزارش در ادامه، «امیر محمدی»، با اشاره به اینکه از بروز ترین کنسول ها و تجهیزات بازی ها در این مسابقات استفاده خواهد شد، هم گفت: مسابقات بازی های نوستالژی تا تکنولوژی در این جشنواره انجام می شود.

دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنواره بازی های رایانه ای، محیطی و فکری با اشاره به اینکه مسابقات پرهیجان بازهای رایانه ای در 20 رشته با اهدای جوایز نقدی و غیرنقدی همراه خواهد بود، تاکید کرد: شرکت های بازی ساز بومی با ارائه بازی های ایرانی در جشنواره شرکت می کنند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با گزارش زنده در سالن مسابقات برگزار می شود، افزود: سالن مسابقات در پردیس ارم دانشگاه شیراز مستقر شده و مسابقات عصرها از ساعت 15 تا 22 برگزار می شود.

محمدی با اشاره به اینکه عموم می توانند در بازی ها شرکت کنند، افزود: اگر عموم بخواهند می توانند در سایت جشنواره برای مسابقاتی که هنوز باز هست، ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه حامیان برنامه دانشگاه شیراز، شهرداری شیراز، آموزش و پرورش فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و دانشگاه «زند» هستند، تاکید کرد: بازی های فکری و محیطی در کنار بازی های یارانه ای برگزار می شود که بازهای دالیز، اوتلو و سایر بازی های رومیزی هستند.

محمدی با اشاره به اینکه برنامه توسط کادر 50 نفره از دانشجویان به دبیری «علی رحیمی» و «امیر محمدی» برگزار می شود، افزود: یکی از حامیان اصلی این برنامه شرکت MSI است.

بازی های Dotta ،Counter، 2Cars ،NFS Most Wanted ،PES و FIFA در این جشنواره برای بازی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل