کد خبر: 3788
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

مدیر کل امداد فارس از امضا تفاهم نامه با اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان با هدف اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد و متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

به گزارش پیام خبر، کمیته امداد فارس و اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان با هدف اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد تحت پوشش و متقاضیان واجد شرایط تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه مذکور با موضوع اجرا وپشتیبانی طرح ها و پروژه های زنجیره ارزش تولید محصولات گلخانه ای به مدت 2 سال به امضا طرفین رسیده است.

او در ادامه به اهداف تفاهم نامه اشاره کرد و افزود: اشتغال و خودکفایی مددجویان مستعد و متقاضیان واجد شرایط، آموزش بیشتر مجریان طرح های خودکفایی و اشتغال فرزندان بازمانده از تحصیل وفارغ التحصیل مددجویان از اهداف اجرایی این تفاهم است.

مدیر کل امداد فارس گفت: اتحادیه تعاونی های گلخانه داران استان متعهد شد محصولات تولیدی مددجویان را بر اساس ضوابط خریداری و زمینه فروش آن را فراهم کند.همچنین در تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت محصولات، به صورت فنی نظارت کامل داشته باشد. تشکیل و راه اندازی و ثبت شرکت تعاونی جهت مددجویان طرح نیز از دیگر تعهدات اتحادیه است.

بذرافشان اضافه کرد: در مقابل کمیته امداد استان نیز متعهد شد تا به متقاضیان در صورت موفقیت در دوره آموزشی تسهیلات اشتغال پرداخت کند. همچنین همکاری لازم را با اتحادیه در جهت توسعه گلخانه های استان داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.