کد خبر: 3807
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
تعطیل شد

در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، تمام برنامه‌های فرهنگی و هنری استان فارس تا اطلاع بعدی تعطیل اعلام شد.

به گزارش پیام خبر، در پی شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیانیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر شهادت سردار رشید اسلام، فاتح قلب‌ها، سپهبد قاسم سلیمانی، بدست مزدوران آمریکایی صهیونیستی، تمام آزادگان جهان به ویژه امت اسلام را در غم فرو برد.

از آن جا که به همین مناسبت سه روز عزای عمومی اعلام شده است، تمام برنامه‌های فرهنگی و هنری این اداره کل در سراسر استان فارس تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

راه و یاد آن سردار بزرگ گرامی و پر رهرو باد

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

همچنین روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی فارس نیز بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

انا لله و انا الیه راجعون

ضمن تسلیت بخاطر شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی بدینوسیله اعلام می‌گردد تمامی برنامه‌های جُنگ و نمایش‌های شادی‌آور در سراسر استان فارس به مدت سه روز تعطیل می‌باشد.
روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.