لاستیک دنا

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در سیصد بیست و هفتمین کارگروه رفع موانع تولید استان فارس اعلام کرد: در سال جاری مشکلات تعداد ۳۶۹ واحد صنعتی و تولیدی بررسی و ۵۳۶ مصوبه توسط اعضا کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید در راستای مرتفع نمودن مسایل و مشکلات واحدها صادر شده است.

به گزارش پیام خبر، سیصد بیست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست ظفر افشون، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس در محل شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزارشد.

این مراسم با حضور حمید رضا ایزدی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، اعضاء کارگروه و نیز برخی مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان و فعالان صنعتی استان برگزار و مشکلات شرکت لاستیک سازی دنا  بررسی  وتصمیمات عملیاتی و اجرایی اتخاذ شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : همه ما وظیفه داریم با تمام توان، تلاش  و کوشش شبانه روزی و با تعامل و هم افزایی با تشکلهای بخش خصوصی زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  در زمینه رونق تولید را فراهم کنیم.

حمید رضا ایزدی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید، افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دو سطح ملی و استانی فعالیت می‌کند و مشکلات تولیدکنندگان در سراسر کشور از طریق ستادهای استانی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گزارش می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: این مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور معاونان و نمایندگان وزارتخانه‌های مختلف، سازمان برنامه و بودجه و اتاق بازرگانی مورد بررسی قرار می گیرند تا پس از طبقه بندی و درجه اهمیت، پیگیری، حل و فصل شوندکه در این زمینه پیشنهادات موثر صنعتگران نیز در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید مطرح تا چنانچه نیاز به اخذ مجوز یا مصوبه قانونی باشد اقدام شود.

همچنین معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس و اعضای کارگروه رفع موانع تولید از واحد تولیدی لاستیک دنا بازدید و ضمن بررسی توانمندی های این واحد درگفتگو با مدیر واحد صنعتی به بررسی مشکلات پرداختند.

افشون با اشاره به آشنایی شرکتها با مفاهیم بهره‌وری و راهکارهای افزایش آن و تاکید بررعایت اصول و اتخاذ تدابیر و مدیریت صحیح گفت : درجه توسعه یافتگی صنایع به میزان قابل توجهی به  مدیریت خوب، بهره گیری مطلوب و بهینه از منابع و امکانات تولید بستگی دارد، از این رو بهره‌وری و افزایش مستمر آن در شرکتها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود : توجه به تولید و بهره ور بودن آن می‌تواند ضمن سرعت بخشیدن به رشد و توسعه صنعتی آن را در مسیری صحیح و اصولی هدایت کند که مدیریت لاستیک دنا با شناخت بازار مصرف فرآیند مدیریتی در امر تولید  و حضور در بازار را به خوبی  انجام داده است که این مهم در ثبات اشتغال پرسنل این واحد تولیدی اثر گذار است.

شرکت تولیدی لاستیک دنا  در راستای تولید انواع تایر سبک، سنگین وفوق سنگین، انواع تیوب، نوار، تسمه نقاله های صنعتی وقطعات لاستیکی فعالیت می نماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.