کد خبر: 3826
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان فارس در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از کمک گفت:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.


مدیر کل امداد فارس با اعلام این خبر افزود: در این عمل خداپسندانه، حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، ۳۸۲ میلیارد و ۴۸۹ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۱۸۱ ریال به فرزندان ایتام و ۲۰۹ میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۴۳۵ ریال به قرزندان محسنین کمک کردند.

بذرافشان با بیان اینکه در حال حاضر ۷۳ هزار و ۳۴۶ حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، افزود:این حامیان نیک اندیش حمایت از ۲۳ هزار و ۲۹۹  فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۸ فرزند از ایتام و ۱۳ هزار و ۲۶۱ فرزند از محسنین هستند.

او میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در ۹ ماهه امسال را ۲ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۲۹۲ ریال اعلام کرد و گفت: در این مدت، میانگین سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام نیز ۸۹۶ هزار و ۵۲۶ ریال محاسبه شده است که درآمد کل اکرام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۱ درصد رشد کرده است.

مدیر کل امداد فارس در پایان گفت: خیران و حامیان می توانند با حضور در دفاتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان و شهرستان ها یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir  در این طرح معنوی ثبت نام و کمک های خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی واریز کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.