کد خبر: 3849
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
قیمت طلا - دلار

امروز (سه شنبه ۱۷ دی) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۰۳ هزار و ۵۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۶۱ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۸۴ هزار تومان است.

به گزارش پیام خبر، امروز (سه شنبه ۱۷ دی) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۰۳ هزار و ۵۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۶۱ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۸۴ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۷۹ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۴۵ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

بنابراین گزارش امروز (سه شنبه ۱۷ دی) دلار ۱۳ هزار و ۳۳۴ تومان، یورو ۱۴ هزار و ۸۳۲ تومان، پوند ۱۸ هزار و ۲۷۰ تومان، دلار استرالیا ۹۶۱۷ تومان، دلار کانادا ۱۰ هزار و ۷۱ تومان، لیر ترکیه ۲۳۲۵ تومان ارزشگذاری شده است.

این در حالی است که (یکشنبه ۱۵ دی) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای بین المللی ۱۵۵۲ دلار ارزشگذاری شده است. در بازار سکه نیز ۱۵ دی سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۴۰ هزار تومان است.

همچنین (یکشنبه ۱۵ دی) در بازار آزاد ارز دلار ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان، یورو ۱۴ هزار و ۸۳۰ تومان، پوند ۱۷ هزار و ۹۹۲ تومان، درهم امارات ۳۷۶۵ تومان، دلار استرالیا ۹۵۵۵ تومان، دلار کانادا ۱۰ هزار و ۶۰۰ تومان، لیر ترکیه ۲۳۰۳ تومان و یوان چین ۱۹۸۱ تومان بود.

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس نرخ ۹ ارز بین بانکی ثابت ماند، ۹ ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.