کد خبر: 3851
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
سوادآموزی

چهارمین نشست کتابخوان ویژه نوسوادان در استان فارس روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه با حضور مربیان و سوادآموزان نهضت سواد آموزی فارس برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، چهارمین نشست کتابخوان ویژه نوسوادان با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان و معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن کتابدار کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار خواهد شد.

گفت و گوی مسئولان در راستای همکاری مشترک و اجرای تفاهم نامه ملی، همچنین اجرای طرح سفیرکتاب ویژه نوسوادان و معرفی شش کتاب توسط سواد آموزان استان از جمله برنامه های این نشست خواهد بود.

گفتی است است توجه به نیازهای کتابخوانی قشر نوسواد در استان فارس از سه سال گذشته آغاز شده است و کتابخانه های عمومی استان برنامه های گسترده ای را در این راستا اجرا کرده اند. در همین راستا طرح کتابخوان ویژه نوسوادان برای اولین بار در فارس برگزار شد و مورد استقبال نهضت سواد آموزی کشور قرار گرفت. امسال، برای چهارمین سال پیاپی این نشست به منظور گرامیداشت هفته سواد آموزی، به صورت استانی و با حضور مسئولان دو سازمان، نوسوادان و مربیان نهضت برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.