کد خبر: 3884
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
بارش باران

بارش‌های زمستانی از ساعاتی پیش در مناطق مختلف استان فارس آغاز شده و بر اساس پیش‌بینی هواشناسی، این بارش‌ها تا روز یکشنبه ادامه دارد.

به گزارش پیام خبر، هواشناسی استان فارس از افرایش ابر و شروع بارندگی در استان فارس خبر داده بود که این بارش‌ها از ساعاتی قبل سراسر استان را فرا گرفته و بر اساس پیش‌بینی‌ها تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

هم‌اکنون مه غلیظ در محور قادرآباد حدفاصل سعادت شهر تا صفاشهر، موجب کندی تردد در این مسیر شده است.

بارندگی در محور شیراز به فارس نیز آغاز شده و در مناطقی از جمله گردنه کولی کش و صفاشهر این بارش‌ها به صورت برف است.

بر اساس گزارش‌های سازمان هواشناسی این سامانه بارشی از سمت شمال غرب استان وارد شده و افزایش ابر و بارندگی در مناطق مختلف استان تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

بر اساس پیش‌بینی‌ها طی این مدت وزش بادهای نسبتاً شدید، بارش باران و در نقاط سردسیر برف و بارش احتمالی تگرگ دور از انتظار نیست.

در ادامه بارش‌ها و در مناطق جنوبی، شدت بارش‌ها افزایش می‌یابد و بر اثر این بارش‌ها، آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و اختلال در تردد به ویژه در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌های برفگیر دور از انتظار نیست و در روز شنبه کاهش قابل ملاحظه دما در استان پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.