کد خبر: 3924
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و پدیده مشهد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با منتفی شدن بازگشت آقای کالدرون تلاش مان این است که روز یکشنبه یا دوشنبه سرمربی جدید را معرفی کنیم و حداقل ۲ بازیکن جدید هم جذب خواهیم کرد.

به گزارش پیام خبر، محمدحسن انصاری فرد در این مورد گفت: بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. در نامه‌ای که دیشب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است. ما می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

وی ادامه داد: ما تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین (هیأت مدیره و مدیرعامل با کالدرون) صورت گرفته را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم. البته قدر زحماتی که آقای کالدرون متحمل شدند را می‌دانیم اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنهاست، مطلع بوده و بعد از شفاف سازی قضاوت کنند.

انصاری فرد ادامه داد: فقط می‌توانم بگویم ایشان بعد از طی نزدیک ۱۰ روز و تحقق برخی خواسته‌های شأن از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیأت‌مدیره با مدیر برنامه‌های کالدرون نامه‌ای برای شأن ارسال شد که حاوی نکات‌مهمی از جمله در نظر گرفتن‌شرایط مالی ویژه برای ایشان بود اما با این وجود پنج شنبه ایشان خواسته‌هایی مالی و غیر مالی مطرح کردند که برخی شأن بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه ای به ایشان داد اما امروز خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیچ نکته‌ای درباره نقل و انتقالات و گزینه‌های خارجی یا الترناتیو ایرانی پاسخ ندادند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: درباره مذاکراتی که از زمان بازگشت آقای کالدرون به آرژانتین تاکنون انجام شد هر آنچه که اتفاق افتاده با رعایت مسائل حرفه‌ای بیان خواهد شد. چیزی برای پنهان کردن نداریم و برخی از مسائل که قابل بازگویی باشد را بیان می‌کنیم و هواداران در جریان واقعیت‌ها قرار خواهند گرفت. ما شفاف سازی خواهیم کرد و مستند نکاتی را می‌گوئیم که چقدر امتیاز داده شد تا ایشان‌برگردند اما خبری نشد. منتظر شفاف سازی همراه با مستندات باشید و بعد قضاوت کنید.

انصاری فرد در مورد انتخاب جانشین کالدرون نیز گفت: مذاکراتی با دو سه گزینه خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود.

وی ادامه داد: درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشته‌ایم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت کرده‌ایم.

انصاری فرد ادامه داد: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در این دو روز آینده برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد. روز یکشنبه در این رابطه بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد و مسائل مربوط به آقای کالدرون را تشریح خواهیم کرد و انشااله مشکلی پیش نیاید و نیاورند در انتخاب سرمربی و بازیکنان خبرهای مهم و خوبی را به هواداران می‌دهیم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل