انتخابات

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل در خراسان رضوی گفت: از زمانی که تائید صلاحیت‌ها اعلام می‌شود تا ۲۷ دی ماه ۹۸ از کاندیداهای مستقل ثبت‌نام به‌ عمل می‌آید که علاقه‌مندان به ثبت‌نام در ائتلاف کاندیداهای مستقل می‌توانند از طریق سایت به نشانی www.eatelaf.ir و www.eatelafrazavi.ir ثبت‌نام کنند.

به گزارش پیام خبر، مهدی بازقندی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی گفت:سه ائتلاف در کشور وجود دارد و ائتلاف مستقل به هیچ نهادی و جناحی وصل نیست و تلاش می کنیم به سمت انتخابات سالم سوق پیدا کنیم، ما فعالیت خود را در سراسر کشور انجام داده ایم و به تمام کاندیداهای تایید صلاحیت شده فراخوان دادیم تا بتوانیم مجلس تک قطبی ایجاد کنیم.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل در خراسان رضوی اظهارداشت: تمام کسانی که پیرو خط رهبری باشند در لیست ما جا خواهند داشت، برای پذیرش این افراد در ائتلاف حریت، شجاعت، تقوای سیاسی، آزاد اندیشی، اعتدال، قانون مداری شفافیت و پاسخگویی از موارد اولیه است.

وی افزود:بعد از طی انجام امور پذیرش 5 نفر به عنوان لیست ائتلاف به مردم معرفی می شوند، ائتلاف برای این تشکیل می شود که عده ای برای پیشبرد اهداف تلاش کنند، راه موفقیت یک کشور مجلس خوب داشتن و وجود یک قدرت مستقل فکری است، ما برای تخریب نیامده ایم و توصیه می کنیم که انتخابات و مجلس را به سمت دو قطبی بودن سوق ندهند.

بازقندی ادامه داد:ما با برنامه به این عرصه پا گذاشته ایم، ما بیشترین زمان را برای تشکیل شورای هسته ای استان گذاشتیم و از میان دوستانمان از حوزه های انتخاباتی افرادی که وجهه خوبی دارند را برای دبیران انتخاب کردیم.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل در خراسان رضوی گفت:یکی از برنامه های ما تاسیس وزارت خانواده است، با توجه به مواردی که در کشور قابل رویت است بسیاری از خانوم ها برای کمک به خانواده مجبور به کار کردن هستند، با توجه به آماری که داریم سن ازدواج و روند طلاق افزایشی است و ما برای این موضوع برنامه داریم.

وی اظهارداشت: ائتلاف مستقل یکی از موثرترین و کارآمدترین ائتلاف های که تا کنون وارد انتخابات شده است، ما نیازمند یک مجلس قوی هستیم بدون وابستگی به جناح ها، اختلاف نظر در مجلس وجود خواهد داشت اما نباید حول محورهای جناحی خاص بچرخد.

بازقندی با بیان اینکه اگر نیروهای انسانی خوب در کشور وجود نداشته باشد نمی‌توانیم پیشرفت داشته باشیم، ادامه داد:یکی از ابعاد کاری مجلس نظارت است و اگر این نظارت درست انجام شود فساد به وجود نخواهد آمد.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل خراسان رضوی با بیان اینکه از امروز که لیست نهایی تائید صلاحیت‌ها اعلام می‌شود تا ۲۷ دی ماه ۹۸ به ‌مدت ۷ روز از کاندیداهای مستقل ثبت‌نام به‌عمل می‌آید، گفت: علاقه‌مندان به ثبت‌نام در ائتلاف کاندیداهای مستقل می‌توانند از طریق سایت این ائتلاف به نشانی اینترنتی: www.eatelaf.ir و www.eatelafrazavi.ir ثبت‌نام کنند همچنین از طریق ایمیل ائتلاف مستقل به نشانی: info@eatelaf.ir و نیز کانال تلگرامی این ائتلاف به نشانی: eaetelaf_mostaghel_khorasan هم می‌توانند با این ائتلاف در ارتباط باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.