کد خبر: 3933
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
 • خبرنگار: زهرا بازیار
 • چاپ
تیم فوتسال سازمان صمت استان فارس

 تیم فوتسال سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در رقابت های دسته دوم فوتسال ادارات و دستگاه های اجرایی استان فارس مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش پیام خبر، رقابت های فوتسال دسته دوم ادارات و دستگاه های اجرایی استان با حضور ۱۶ تیم از ابتدای مهر ماه آغاز و با برگزاری دیدارهای نهایی درنیمه دوم دی ماه به پایان رسید.

بر اساس این گزارش در این مسابقات ۱۶ تیم شرکت کننده در ۴ گروه به رقابت پرداختند که دور دوم این مسابقات با حضور ۸ تیم صعود کننده مرحله حذفی آن برگزار شد که در نهایت ۴ تیم بانک ملی، بانک سپه، صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز به مرحله پایانی راه یافتند.

در روز پایانی این مسابقات که در سالن ورزشی بانک ملی برگزار شد. در دیدار پایانی و فینال این مسابقات که بین دو تیم صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز برگزار گردید؛ تیم صنایع الکترونیک شیراز در پایان موفق شد چهار بر دو مقابل حریف خود به برتری دست یابد و مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد و تیم صنعت، معدن و تجارت فارس هم در جایگاه دوم قرار گیرد.

طبق این گزارش، سه تیم مرحله پایانی این مسابقات به لیگ دسته اول رقابت های فوتسال کارکنان دولت صعود کردند که از مهر ماه سال جاری این مسابقات با حضور ۱۲ تیم آغاز می شود که به صورت دوره ای برای معرفی تیم قهرمان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور برخی مسوولان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز برگزار شد.

در جریان این رقابت ها، محمد علی صداقت نژاد، رییس کمیته ورزش سازمان صمت فارس گفت: برگزاری این رقابت ها و سایر مسابقات در رشته های مختلف ورزشی را صرفاً به دلیل ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین کارکنان سازمان ها جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم بوده و قطعاً همدلی و رفاقت بیشتری نیز ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم با برگزاری رقابت های متعدد ورزشی در بین این قشر از جامعه بتوانیم در جهت رشد و توسعه و ایجاد انگیزه در بین کارکنان دولت قدم های خوب و مؤثر برداریم.

لیست بازیکنان تیم فوتسال صنعت، معدن و تجارت فارس به شرح ذیل می باشد:

محمدعلی صداقت نژاد – مربی

مجتبی بهادرنیا – سرپرست

حسن شرفی- مسلم تحریر - هادی قربانی - ابراهیم تصوری- امین زارع- محمد سلامیان- محمد هاشم مهرفر- نصراله احمدی- محمد علی عارفی- مجدی کریمی- محمدحسین رشیدی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.