کد خبر: 3933
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
  • خبرنگار: زهرا بازیار
  • چاپ
تیم فوتسال سازمان صمت استان فارس

 تیم فوتسال سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در رقابت های دسته دوم فوتسال ادارات و دستگاه های اجرایی استان فارس مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش پیام خبر، رقابت های فوتسال دسته دوم ادارات و دستگاه های اجرایی استان با حضور ۱۶ تیم از ابتدای مهر ماه آغاز و با برگزاری دیدارهای نهایی درنیمه دوم دی ماه به پایان رسید.

بر اساس این گزارش در این مسابقات ۱۶ تیم شرکت کننده در ۴ گروه به رقابت پرداختند که دور دوم این مسابقات با حضور ۸ تیم صعود کننده مرحله حذفی آن برگزار شد که در نهایت ۴ تیم بانک ملی، بانک سپه، صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز به مرحله پایانی راه یافتند.

در روز پایانی این مسابقات که در سالن ورزشی بانک ملی برگزار شد. در دیدار پایانی و فینال این مسابقات که بین دو تیم صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز برگزار گردید؛ تیم صنایع الکترونیک شیراز در پایان موفق شد چهار بر دو مقابل حریف خود به برتری دست یابد و مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد و تیم صنعت، معدن و تجارت فارس هم در جایگاه دوم قرار گیرد.

طبق این گزارش، سه تیم مرحله پایانی این مسابقات به لیگ دسته اول رقابت های فوتسال کارکنان دولت صعود کردند که از مهر ماه سال جاری این مسابقات با حضور ۱۲ تیم آغاز می شود که به صورت دوره ای برای معرفی تیم قهرمان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور برخی مسوولان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس و صنایع الکترونیک شیراز برگزار شد.

در جریان این رقابت ها، محمد علی صداقت نژاد، رییس کمیته ورزش سازمان صمت فارس گفت: برگزاری این رقابت ها و سایر مسابقات در رشته های مختلف ورزشی را صرفاً به دلیل ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین کارکنان سازمان ها جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم بوده و قطعاً همدلی و رفاقت بیشتری نیز ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم با برگزاری رقابت های متعدد ورزشی در بین این قشر از جامعه بتوانیم در جهت رشد و توسعه و ایجاد انگیزه در بین کارکنان دولت قدم های خوب و مؤثر برداریم.

لیست بازیکنان تیم فوتسال صنعت، معدن و تجارت فارس به شرح ذیل می باشد:

محمدعلی صداقت نژاد – مربی

مجتبی بهادرنیا – سرپرست

حسن شرفی- مسلم تحریر - هادی قربانی - ابراهیم تصوری- امین زارع- محمد سلامیان- محمد هاشم مهرفر- نصراله احمدی- محمد علی عارفی- مجدی کریمی- محمدحسین رشیدی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل