جمع آوری کمک های مردمی توسط هلال احمر فارس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با بیان اینکه سیل اخیر خسارت زیادی به مناطقی از استان سیستان‌ و بلوچستان وارد کرده است، اعلام کرد: این جمعیت آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان است.

به گزارش پیام خبر، حسین درویشی، گفت: مردم نوعدوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌گیری کد دستوری # ۵۴ * ۱۱۲ *  متعلق به این جمعیت واریز کنند.

وی افزود: با توجه به بارندگی‌های اخیر و وقوع سیل در جنوب کشور، نخستین محموله کمک‎های جمعیت هلال احمر استان فارس از انبارهای این نهاد بارگیری و مستقیما به منطقه جنوب کشور ارسال شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: تا کنون ۲ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی ۷۲ساعته و ۲ هزار و ۲۰۰ بخاری والور از سوی این جمعیت به مناطق سیل زده جنوب کشور ارسال شده است.

درویشی ادامه داد: بسته‌های ارسالی شامل ۱۰ هزار قوطی تن ماهی، ۱۰ هزار قوطی کنسرو لوبیا، پنج هزار قوطی کنسرو برنج، ۲ هزار و ۵۰۰ بسته خرما، ۲۵ هزار عدد لیوان یک بار مصرف و ۲۵ هزار عدد قاشق و چنگال بوده است.

بارش باران سیل‌آسا در جنوب شرق کشور که از شامگاه نوزدهم دی‌ماه ۹۸ آغاز شد، استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان را تحت تاثیر قرار داده و سبب جاری شدن سیلاب در این استان‌ها شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل