کد خبر: 3947
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
 • خبرنگار: کریم آمالی
 • چاپ
تصادف جاده ای

بدلیل بارش برف و یخ زدگی جاده پنج خودرو در مسیر جاده آباده ایزدخواست دچار حادثه شده اند.

به گزارش پیام خبر، اکبر بهجت، علت این حوادث را که از ساعات اولیه امشب ۲۴ دی ماه دراین محور رخ داده را بی احتیاطی رانندگان و لغزنده بودن جاده بدلیل بارش برف و یخ زدگی جاده عنوان کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر آباده با اشاره به تلفات حوادث امشب اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم وتنها خسارت به خودروها وارد شده است

بهجت از مردم و رانندگان خواست درصورت عدم ضرورت از رانندگی دراین ایام پرهیز کنند.

او همچنین از آمادگی صددرصدی نیروهای امدادی در طول مسیرهای مواصلاتی شهرستان آباده بخصوص در مسیر جاده آباده - اصفهان خبر داد و گفت: باتوجه به بارش برف و یخبندان جاده ها ۲ اکیپ به پایگاه شورجستان اضافه کردیم و ۲ اکیپ هم در شعبه آباده آماده باش هستند.

ضمن توصیه به رانندگان عزیز و رعایت سرعت مطمئنه و رعایت موارد ایمنی چنانچه مشکلی ایجاد شد با این شماره های ۴۴۳۳۳۰۶۲ کشیک اداره، ۴۴۳۷۱۱۸۳ کشیک پایگاه شورجستان و ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.