کد خبر: 3961
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
نشست هماهنگی برنامه سومین نمایشگاه آفتاب با حضور ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و پدیدآورندگان این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد

برای رشد و تعالی و حضور هنرمندان هنرهای تجسمی در مراحل استانی و گاه کشوری نیازمند به داشتن دبیرخانه دائم و بودجه و اعتبار می‌باشد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گام‌های مثبتی در حوزه هنرهای تجسمی شهرستان برداشته‌ایم، اما هنوز با ایده‌آل‌ها بسیار فاصله داریم.

به گزارش پیام‌خبر؛ نشست هماهنگی برنامه سومین نمایشگاه آفتاب با حضور ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و پدیدآورندگان این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد برگزار گردید.

ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد گفت: لامرد ظرفیت‌های بالایی در حوزه هنرهای تجسمی به ویژه رشته نقاشی و گرافیک دارد. این ظرفیت در شهرستان لامرد با وجود انجمن هنرهای تجسمی و هنرمندان صاحب ذوق و هنر بیش از پیش شده است. انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان برای سومین بار و در راستای حمایت از بیماران سرطانی و نیازمند اقدام به برگزاری نمایشگاه آفتاب هنر در شهرستان نموده است که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: فضای نمایشگاهی شهرستان برای انجام فعالیت‌های هنرهای تجسمی بسیار کوچک است و ما نمی‌توانیم در این حوزه شاهد برگزاری نمایشگاههایی در سطح استانی و یا ملی باشیم.

سلمان هاشم‌پور، مسئول انجمن هنرهای تجسمی لامرد هم گفت: برای رشد و تعالی و حضور هنرمندان هنرهای تجسمی در مراحل استانی و گاه کشوری نیازمند به داشتن دبیرخانه دائم و بودجه و اعتبار می‌باشد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گام‌های مثبتی در حوزه هنرهای تجسمی شهرستان برداشته‌ایم، اما هنوز با ایده‌آل‌ها بسیار فاصله داریم.

وی افزود: هم اکنون اولویت کاری این انجمن آماده‌سازی مواد و فضای سومین نمایشگاه هنرهای تجسمی آفتاب هنر می‌باشد که برنامه‌ریزی لازم انجام شده و به حول و قوه الهی در فروردین ماه سال آتی این نمایشگاه بازگشایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.