ارسال کمک های مجمع خیرین سلامت فارس به سیستان

اولین محوله کالاهای ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان توسط خانه خیرین سلامت فارس در قالب پک های تامین کننده نیاز یک هفته ای هر خانوار بسته بندی و جهت ارسال به سیستان بلوچستان آماده بارگیری شد.

به گزارش پیام خبر، اولین محوله کالاهای ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان، امروز (چهارشنبه 2 بهمن) توسط خانه خیرین سلامت فارس در قالب پک های تامین کننده نیاز یک هفته ای هر خانوار بسته بندی و جهت ارسال به سیستان بلوچستان آماده بارگیری شد.

«کیوان نیازی»، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در حاشیه این مراسم گفت: هماهنگی بوجود آمده بین موسسات خیریه در فارس باعث ایجاد شور نیکوکاری و هم افزایی در کارهای خیر شده است.

بر اساس این گزارش در ادامه، «سید محمدصادق کشفی نژاد»، هم ضمن تشکر از انسجام خیریه های شیراز در انجام این کار خیر گفت: چیزی که این حرکت خیر را شاخص می کند همراهی و یکپارچگی خیریه های شیراز برای انجام این کار خیر بوده است که با این هماهنگی از موازی کاری پرهیز شده است.

مدیر کل بهزیستی فارس با اشاره به پیش بینی نحوه توزیع کالاها قبل از ارسال با تلاش مردمی افزود: این گونه مدیریت ها و برنامه ریزی در مواقع بروز بحران بسیار با ارزش است و کمک رسانی را تسهیل کرده و باعث می شود نیت خیرین به نحو احسن اجرایی شود.

این گزارش می افزاید: «عبدالعلی شمس»، گفت: کمک های مردم نیکوکار شیراز و خیریه های مردمی به شکل کالا در محل سوله خیریه «حضرت ابوالفضل العباس (ع)» شیراز جمع آوری و بسته بندی شد.

مدیر عامل خانه خیرین فارس افزود: برای نظم دهی بیشتر به این کمک ها و عدم موازی کاری، بین خیریه ها ی شیراز هماهنگی بوجود آمد و کمک های اهدایی در قالب پک های یک هفته ای نیازهای هر خانوار آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان شامل اقلام خوارکی، آب معدنی و بسته نیازهای بهداشتی از جمله شوینده ها، بسته بندی شده که به شکل هفتگی توزیع می شود.

شمس با اشاره به اینکه به علاوه پوشاک، زیر انداز، پتو و یک بخاری برقی به صورت جداگانه به هر خانواده تحویل داده خواهد شد، اظهارکرد: البته با پیش بینی انجام شده مقداری اقلام توانبخشی مانند تشک مواج و ویلچر هم تهیه شده که به مناطق سیل زده ارسال می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.