ارسال کمک های مجمع خیرین سلامت فارس به سیستان

اولین محوله کالاهای ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان توسط خانه خیرین سلامت فارس در قالب پک های تامین کننده نیاز یک هفته ای هر خانوار بسته بندی و جهت ارسال به سیستان بلوچستان آماده بارگیری شد.

به گزارش پیام خبر، اولین محوله کالاهای ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان، امروز (چهارشنبه 2 بهمن) توسط خانه خیرین سلامت فارس در قالب پک های تامین کننده نیاز یک هفته ای هر خانوار بسته بندی و جهت ارسال به سیستان بلوچستان آماده بارگیری شد.

«کیوان نیازی»، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در حاشیه این مراسم گفت: هماهنگی بوجود آمده بین موسسات خیریه در فارس باعث ایجاد شور نیکوکاری و هم افزایی در کارهای خیر شده است.

بر اساس این گزارش در ادامه، «سید محمدصادق کشفی نژاد»، هم ضمن تشکر از انسجام خیریه های شیراز در انجام این کار خیر گفت: چیزی که این حرکت خیر را شاخص می کند همراهی و یکپارچگی خیریه های شیراز برای انجام این کار خیر بوده است که با این هماهنگی از موازی کاری پرهیز شده است.

مدیر کل بهزیستی فارس با اشاره به پیش بینی نحوه توزیع کالاها قبل از ارسال با تلاش مردمی افزود: این گونه مدیریت ها و برنامه ریزی در مواقع بروز بحران بسیار با ارزش است و کمک رسانی را تسهیل کرده و باعث می شود نیت خیرین به نحو احسن اجرایی شود.

این گزارش می افزاید: «عبدالعلی شمس»، گفت: کمک های مردم نیکوکار شیراز و خیریه های مردمی به شکل کالا در محل سوله خیریه «حضرت ابوالفضل العباس (ع)» شیراز جمع آوری و بسته بندی شد.

مدیر عامل خانه خیرین فارس افزود: برای نظم دهی بیشتر به این کمک ها و عدم موازی کاری، بین خیریه ها ی شیراز هماهنگی بوجود آمد و کمک های اهدایی در قالب پک های یک هفته ای نیازهای هر خانوار آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان شامل اقلام خوارکی، آب معدنی و بسته نیازهای بهداشتی از جمله شوینده ها، بسته بندی شده که به شکل هفتگی توزیع می شود.

شمس با اشاره به اینکه به علاوه پوشاک، زیر انداز، پتو و یک بخاری برقی به صورت جداگانه به هر خانواده تحویل داده خواهد شد، اظهارکرد: البته با پیش بینی انجام شده مقداری اقلام توانبخشی مانند تشک مواج و ویلچر هم تهیه شده که به مناطق سیل زده ارسال می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.