کد خبر: 3997
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
فوتبال

مسئولان فدراسیون فوتبال پس از جدایی ویلموتس هنوز نتوانسته اند سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند.

به گزارش پیام خبر، طبق اعلام حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال ۲ شب پیش در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد "علی دایی، امیر قلعه نویی و یک گزینه خارجی برای سرمربیگری تیم ملی مدنظر هستند و قرار است طی ۵،۶ روز آتی از بین آن‌ها جانشین مارک ویلموتس معرفی شود".

نکته جالب این جا است از بین این نفرات باشگاه سپاهان تمایلی به حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی ندارد و از طرفی علی دایی که این روزها بدون تیم است هم مخالفانی در رده بالای مدیریت ورزش کشور و حتی فدراسیون دارد.

محمود اسلامیان، محمود شیعی، ابراهیم شکوری، فریدون اصفهانیان جزء موافقان انتخاب دایی در هیئت رئیسه فدراسیون هستند، اما مباحثی هم مطرح است که یکی از مدیران رده بالای این مجموعه که در ماه‌های اخیر اختیارات زیادی به دست آورده و چند نفر دیگر، به حضور قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی تمایل دارند.

مدیران فدراسیون تاکنون روی انتخاب گزینه اصلی شان به جمع بندی نرسیده اند و در شرایطی که از دراگان اسکوچیچ کروات و مربی فعلی صنعت نفت هم به عنوان گزینه یاد می‌شود، اما یکی از مدیران فدراسیون تمرکز و مذاکره با او را با صراحت رد کرده و به نظر می‌رسد نباید پیشنهاد به دراگان را هم جدی گرفت.

به هر حال همانگونه که شانس بالای علی دایی برای سرمربیگری تیم ملی بالا رفته، اما تحرکات مخالفان او هم افزایش یافته و شاید در نهایت شرایط برای بازگشت او به تیم ملی فراهم نشود.

البته این احتمال هم وجود دارد که با مثبت پیش نرفتن مذاکرات با گزینه‌های فعلی در نهایت گزینه‌های جدیدی مانند وحید هاشمیان و جواد نکونام برای حضور در تیم ملی شانس پیدا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.