کد خبر: 4023
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
نشست خبری عنایت الله رحیمی، استاندار فارس

رحیمی گفت: روی آوردن به کشت کم آب و ارائه الگوهای کشت مناسب به کشاورزان باید برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، مورد توجه ویژه قرار بگیرد و تعامل مطلوبی نیز میان آب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان، ایجاد شود

به گزارش پیام خبر از شیراز، «عنایت‌الله رحیمی»، امروز (شنبه 5 بهمن) در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان در شیراز، گفت: اجرای طرح های جهاد کشاورزی استان در حوزه نهال های اصلاح شده و گیاهان دارویی، موفقیت مطلوبی داشته و در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی، موثر است.

استاندار فارس افزود: با توجه به اهمیت بهره برداری اصولی از چاه های آب مجاز، لازم است تا سازمان آب منطقه ای فارس با جدیت در خصوص نصب کنتورهای هوشمند به عنوان یکی از حوزه های اقتصاد مقاومتی، اقدام کند.

وی در بخش دیگری با تاکید بر احداث تقاطع غیر همسطح ر آزادراه شیراز – اصفهان، عنوان کرد: در این حوزه می توان از ظرفیت های شهر صدرا، بهره گیری مناسب داشت.

رحیمی تصریح کرد: یکی از پروژه های موثر دارای توجیه اقتصادی در استان، کمربندی شیراز است که با تبدیل به آزاد راه در حوزه اقتصاد مقاومتی، کارایی مناسبی دارد.

وی با اشاره به نقش کشاورزی اصولی در توسعه و رشد اقتصادی فارس، گفت: روی آوردن به کشت کم آب و ارائه الگوهای کشت مناسب به کشاورزان باید برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، مورد توجه ویژه قرار بگیرد و تعامل مطلوبی نیز میان آب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان، ایجاد شود.

استاندار فارس، همچنین بر همکاری بخش خصوصی در اجرای پروژه های ورزشی فارس تاکید کرد و گفت: در اجرای این پروژه ها باید رفاه مردم در مناطق کم برخوردار استان از خدمات ورزشی و توجیه بهره برداران نیز مورد توجه اصولی قرار بگیرد.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل