کد خبر: 4083
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳
فیلم فجر

مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز با بیان اینکه پیش‌فروش بلیت‌های این جشنواره امروز شنبه 12 بهمن‌ آغاز می‌شود، گفت: هفت عنوان فیلم دیگر از مجموع آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌و هشتم فجر به شیراز می‌آید.

به گزارش پیام خبر، محسن خباز با بیان اینکه پیش‌فروش بلیت‌های این جشنواره امروز شنبه ۱۲ بهمن‌ آغاز می‌شود، اعلام کرد: هفت عنوان فیلم دیگر از مجموع آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌و هشتم فجر به شیراز می‌آید.

مدیر اجرایی نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز اضافه کرد: ارمغان استقبال همه‌ساله مردم از جشنواره فیلم فجر افزوده‌شدن بر تعداد آثاری است که در خلال این جشنواره در شیراز به نمایش در می‌آید.

وی ابراز داشت: از همین رو با پیگیری های ستاد برگزاری نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز هفت عنوان فیلم به جدول اکران‌های این دوره از جشنواره افزوده شد.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز با بیان اینکه افزوده شدن این تعداد فیلم، تعداد آثاری که در این جشنواره به نمایش در خواهند آمد به ۲۱ اثر خواهد رسید، گفت: فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان، خوب، بد، جلف۲ به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی، سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور، مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی، دوزیست به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و آتابای به کارگردانی نیکی کریمی به‌تازگی به جدول اکران اضافه شده‌اند.

خباز همچنین نوید افزوده‌شدن تعداد بیشتری فیلم به جشنواره را در صورت استقبال‌مخاطبان داد.

پیش از این اکران فیلم‌های سینماشهر قصه، شنای پروانه، عامه‌پسند، مردن در آب مطهر، آبادان یازده ۶۰، ابر بارانش گرفته، بی‌صـدا حلزون، لباس شخصی، پدران، پوست، تعارض، خروج، خون شد و درخت گردو قطعی شده بود.

وی بیان کرد: هر نفر با یک کد ملی تنها می‌تواند برای هر فیلم ۴ بلیت تهیه کند؛ همچنین خرید بلیت از طریق سایت irantic.com  برای علاقه‌مندان میسر است.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر شیراز افزود: قیمت بلیت‌ها در تالار حافظ برای هر فیلم ١٥ و ١٠ هزار تومان و در مجموعه‌ فرهنگی سینمایی هنرشهر آفتاب و پردیس سینمایی گلستان ٢٠ هزار تومان خواهد بود.

نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز، همزمان با سی‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.