کد خبر: 4102
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
بازدید از خان زنیان

مدیر کل امداد فارس گفت: هزینه تعمیر خسارت های وارده به منازل مددجویان در شهر خان زنیان، به صورت بلاعوض و وام به ساکنین پرداخت می شود.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: هفته گذشته در شهر خان زنیان شاهد وقوع زلزله بودیم که متاسفانه منازل برخی از ساکنین این منطقه دچار خسارت شده بود.

بذرافشان در ادامه افزود: در پی وقوع زلزله و بازدیدی که به همراه نماینده محترم ولی فقیه استان فارس از منطقه داشتیم، منازل ۶۰ خانوار از مددجویان تحت حمایت دچار آسیب های جزئی شده است.

وی با بیان اینکه برای تمامی این ۶۰ خانوار، پتو و سبد غذایی ارسال شده است، گفت: جهت ۱۸ خانوار ساکن در کانون زلزله-روستای آرندی نیز بخاری تهیه شده و ارسال کمک ها به منطقه همچنان ادامه دارد.

مدیر کل امداد فارس با اشاره به پرداخت خسارت های وارده به منازل مددجویان از سوی کمیته امداد، اضافه کرد: جهت انجام تعمیرات منازل مددجویان پس از نیازسنجی مقرر شد که به هر خانوار مبلغ ۴۵ میلیون ریال به صورت بلاعوض و ۳۰ میلیون ریال در قالب وام تعلق گیرد. همچنین علاوه بر موارد مذکور قرار است پس از اتمام ارزیابی، در صورت بروز خسارت به وسایل و اسباب مددجویان، هزینه خسارت از طریق امداد پرداخت شود.

بذرافشان در پایان بیان کرد: به مددجویانی که منازل آنان نیاز به بازسازی دارد تا سقف ۲۵۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض و ۱۵۰ میلیون ریال نیز در قالب وام تسهیلات داده می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کلانی: نام پرسپولیس همیشه خواهد بود

  کلانی: نام پرسپولیس همیشه خواهد بود

  حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید: نام پرسپولیس همیشه بوده، هست و خواهد بود و هرگز از بین نخواهد رفت.

 • مهمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است

  مهمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه روح همه عبادات ماه رجب، استغفار است، گفت: اعتکاف در کوی امام زمان (عج) و به نیت انس با ایشان برکات بسیار دارد، اگر قرار است فیضی در این ماه به ما برسد به واسطه امام مهدی(عج) است. مهمترین دعای این ماه دعای فرج است.

 • دوران امام محمد باقر (ع) و شکوفایی جامعه شیعی

  دوران امام محمد باقر (ع) و شکوفایی جامعه شیعی

  امام محمد باقر (ع) از فرصتی که امام زین العابدین(ع) ایجاد کرده بودند، استفاده کردند و به خاطر ایجاد فضای مناسب برای تبلیغ معارف ناب دینی و شرایط زمانی امامت امام محمدباقر(ع)، یک شکوفایی فوق‌العاده در جامعه شیعی رخ داد.

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.