کد خبر: 4113
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
قطع درختان در روز روشن!

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا گفت: اگر مالکی تخلف کرد و عرصه باغ را با قطع درخت به مسکونی تبدیل کرد نباید این تخلف را پذیرفت، زیرا پذیرش درخواست مالک یعنی به متخلف پاداش داده می شود.

به گزارش پیام خبر از شیراز، سید حسن رسولی، در جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران در بررسی پرونده های پلاک ثبتی املاک از منظر باغ یا غیر باغ بودن، اظهار داشت: در شورای شهر تهران در تصمیم گیری برای پرونده باغات باید به حقوق مالکانه و حفظ باغات هر دو توجه کنیم و نباید هیچ کدام را فدای دیگری کنیم.

وی در بررسی پرونده ای که بدون رضایت مالک در آن درخت کاشت شده و امروز به دلیل این درختان ملک باغ شناخته شده، تاکید کرد: این ملک در صورت کسب رضایت مالک از طریق کمیسیون ماده ۵ به فضای سبز تبدیل شود، در غیر اینصورت ملک باغ نیست.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در پرونده دیگری گفت: اگر مالکی تخلف کرد و عرصه باغ را با قطع درخت به مسکونی تبدیل کرد نباید این تخلف را بپذیریم. در صورت موافقت با درخواست او برای غیرباغ بودن ملک، در حقیقت به متخلف پاداش می دهیم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کلانی: نام پرسپولیس همیشه خواهد بود

  کلانی: نام پرسپولیس همیشه خواهد بود

  حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید: نام پرسپولیس همیشه بوده، هست و خواهد بود و هرگز از بین نخواهد رفت.

 • مهمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است

  مهمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه روح همه عبادات ماه رجب، استغفار است، گفت: اعتکاف در کوی امام زمان (عج) و به نیت انس با ایشان برکات بسیار دارد، اگر قرار است فیضی در این ماه به ما برسد به واسطه امام مهدی(عج) است. مهمترین دعای این ماه دعای فرج است.

 • دوران امام محمد باقر (ع) و شکوفایی جامعه شیعی

  دوران امام محمد باقر (ع) و شکوفایی جامعه شیعی

  امام محمد باقر (ع) از فرصتی که امام زین العابدین(ع) ایجاد کرده بودند، استفاده کردند و به خاطر ایجاد فضای مناسب برای تبلیغ معارف ناب دینی و شرایط زمانی امامت امام محمدباقر(ع)، یک شکوفایی فوق‌العاده در جامعه شیعی رخ داد.

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.