کد خبر: 4145
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
 • خبرنگار: سهیلا ستایش
 • چاپ
دفتر کارگزاری شعبه ۴ تامین اجتماعی شیراز

مدیر عامل تامین اجتماعی فارس گفت: ۲۵۰هزار نفر جمعیت بیمه شده تامین اجتماعی در منطقه چهار شیراز وجود دارد به همین سبب مجوز افتتاح کارگزاری شعبه چهار تامین اجتماعی در این کلانشهر صادر شد.

به گزارش پیام خبر، کشاورز در آیین افتتاح کارگزاری رسمی تامین اجتماعی شعبه ۴ شیراز افزود:این کارگزاری در راستای خدمات بهتر و با کیفیت تر به بیمه شدگان ایجاد شده است .
هم چنین ادامه داد: ۲۵۰ هزار نفر جمعیت بیمه شده تامین اجتماعی در منطقه چهار شیراز وجود دارد به همین سبب مجوز افتتاح کارگزاری شعبه چهار تامین اجتماعی در این کلانشهر صادر شد.
مدیر عامل تامین اجتماعی فارس با توجه به اینکه این کارگزاری در دو بخش بیمه ایی و درمانی بیمه شدگان خدمات ارائه میدهد خاطر نشان کرد : ۲۸ نوع خدمت در حوزه بیمه‌ای و درمان در دفاتر کارگزاری تامین اجتماعی به جامعه بیمه شده این سازمان ارایه می‌شود.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه پانزدهمین دفتر از این نوع در استان فارس و سیصد و بیست و هفتمین شعبه کارگزاری در کشور به شمار می‌آید؛ افزود: هدف از ایجاد دفاتر کارگزاری، جلوگیری از اتلاف وقت بیمه‌شدگان، ارایه خدمات بهتر و با کیفیتتر به آنهاست که اغلب این خدمات نیز به صورت رایگان به مراجعه‌کنندگان داده می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.