کد خبر: 4146
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۸۷۷ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فارس، خانه دار شدند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از خانه دار شدن ۸۷۷ مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد و گفت: تامین مسکن، یکی از مشکلات و دغدغه های اساسی خانواده ها است و در همین راستا کمیته امداد فارس می کوشد تا خانوارهای تحت حمایت را در رفع این نیاز یاری کند.

بذرافشان با اعلام اینکه در ۱۰ ماهه امسال ۲۹۸۵ خدمت عمرانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس ارایه شده است، افزود: این خدمات شامل احداث و خرید ۷۵۰ واحد مسکن شهری و روستایی، ۲۱۰۰ مورد تعمیرات، ۸ مورد طرح مهاجرت شهر به روستا و ۱۲۷ مورد نیز تکمیل مسکن نیمه تمام شهری و روستایی بوده است.

او با بیان اینکه در مدت مذکور ۳۸۸ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال در خصوص خدمات عمرانی مددجویان  هزینه شده است، اضافه کرد: از این میزان ۱۰۸ میلیارد و ۳۹۳ میلیون ریال از محل کمک های مردمی و خیران و مابقی از محل اعتبارات دولتی، امدادی و تسهیلات صندوق امداد ولایت تامین شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.