کد خبر: 4160
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
عصر شعر انقلاب با حضور مادران شهداء در آباده برگزار شد

شهدای گرانقدر ایران اسلامی پرچمدار اصلی این نظام و انقلابند، ثمره جاودانه شدن یاد و نام شهدا، دامان پاک مادرانی است که آنان را برای اسلام و انقلاب پرورش دادند.

به گزارش پیام‌خبر؛ عصر شعر انقلاب با حضور مادران شهداء در آباده برگزار شد.

هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این آیین با گرامی‌داشت دهه‌ی مبارک فجر، یاد و خاطره امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران به نقش مادران شهداء در ایفای جامعه‌ی اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: شهدای گرانقدر ایران اسلامی پرچمدار اصلی این نظام و انقلابند، ثمره جاودانه شدن یاد و نام شهدا، دامان پاک مادرانی است که آنان را برای اسلام و انقلاب پرورش دادند و در این راه تقدیم خدای متعال نمودند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده هدف از برگزاری عصر شعر انقلاب را قدردانی از مقام والای مادران شهداء خواند و افزود: وقتی سخن از مقام شهید و شهادت در میان باشد به معنای آن است که شهدای ما پرورش یافته مکتبی هستند که امام راحل (ره) آن را مقدس‌ترین مکتب و افتخار دانست و بر ماست تا با تجلیل از مقام مادران شهدای والامقام، به ارزش‌های راستین فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت ارج نهاده و در ترویج این فرهنگ کوشا باشیم.

در این برنامه بانوان شاعر انجمن شعر شهریار آباده به شعرخوانی پرداختند و گروه سرود این شهرستان نیز فضای برنامه را معطر به نام امام حسین (ع) و شهدای گرانقدر نمود، همچنین با اهداء لوح و هدیه از مادران شهداء تجلیل به عمل آمد.

این برنامه به همت کمیسیون امور بانوان، ناحیه مقاومت بسیج، اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در تالار هنر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل