بهره برداری از اقامتگاه بوم گردی در شیراز

شهبازی گفت: نخستین اقامتگاه بومگردی شهر میمند فارس با هشت اتاق است و ظرفیت اقامت ۴۰ نفر گردشگر در یازدهمین روز از دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش پیام خبر از شیراز، «درنا شهبازی» از افتتاح نخستین اقامتگاه بومگردی شهر میمند فارس خبر داد و گقت: این اقامتگاه، همزمان با ایام مبارک دهه فجر در شهرستان فیروزآباد افتتاح شد.

مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فیروزآباد ادامه داد: این اقامتگاه بومگردی با مساحت پنج هزارمتر مربع و سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی در یازدهمین روز از ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس، فرماندار و جمعی از مسئولین و مردم شهرستان افتتاح شد.

وی اضافه کرد: این اقامتگاه با هشت اتاق از ظرفیت اقامت 40 نفر گردشگر و مسافر برخوردار است.

شهبازی با اشاره به ایجاد زمینه اشتغال با افتتاح این اقامتگاه بومگردی گفت: با راه اندازی این اقامتگاه زمینه اشتغال 10 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.

گفتنی است، این اقامتگاه، سومین اقامتگاه شهرستان فیروزآباد است و شهر میمند فیروزآباد، با طبیعتی زیبا برخورداری از اماکن متبرکه و آثار تاریخی شاخص از قطب های مهم گردشگری فارس است.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.