حضور کامیاب، مدیر کل ورزش و جوانان فارس در تمرین تیم فجر سپاسی شیراز

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: اگرنگاه گذشته بر فوتبال فارس حاکم بود شاید این استان در لیگ یک هم سهمیه نداشت.

به گزارش پیام خبر، حیدرعلی کامیاب که در تمرینات تیم فوتبال فجر شهید سپاسی حضور یافته بود با بیان اینکه کادر فنی این تیم  جزو بهترین ها و مدیریت و عوامل اجرایی آن جزو زحمتکش ترین  مدیران ورزشی کشور هستند، از اعضای این تیم فوتبال به خاطر تعصب  وغیرتشان به لباس تیم فوتبال فجر شهید سپاسی که منجر به زنده نگاه داشتن نام این باشگاه و شهید سپاسی در عرصه فوتبال کشور شده است تقدیر کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس، تیم فوتبال  فجر شهید سپاسی را علیرغم وابستگی به مجموعه سپاه پاسداران تیمی مردمی دانست و گفت:بضاعت این تیم هیچگاه با توفیقاتش قابل مقایسه نبوده است.

وی با تاکید براینکه قانون با عدم صدور مجوز برای حمایت مالی باشگاه ها توسط اداره کل ،صراحتا دولت را از ورود به بحث ورزش قهرمانی منع کرده ،به کمک های انجام شده توسط دولت به این تیم در چند ساله گذشته اشاره کرد و افزود:درحالیکه در گذشته مسئولان این تیم برای دریافت مبلغی ناچیز پشت درب اتاق مدیران ورزشی استان می ماندند،اکنون با حمایت های استاندار و تبیین راهکارهای قانونی نظیر استفاده از معافیت های مالیاتی برای بخش خصوصی، سالیانه مبالغ خوبی به تیم های فجر شهید سپاسی و شهدای قشقایی کمک می شود.

کامیاب با اشاره به وضعیت خاص اقتصادی کشور،غیر صنعتی بودن استان فارس را در ناتوانی بخش خصوصی برای حمایت از ورزش حرفه ای مزید بر علت دانست و گفت:آنچه هم تا کنون درراستای حمایت از فوتبال حرفه ای استان انجام شده از بضاعت استان فرا تر بوده است.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه مجموعه اداره کل و شخص استاندار دست از حمایت از این دو تیم برنخواهند داشت گفت:گرچه این تیم متعلق به مجموعه سپاه پاسداران است ،اما در حال حاضر نه بحث دولت در میان است و نه بحث سپاه زیراآنچه امروز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است ،خواست و مطالبه مردم مبنی برصعود نمایندگان فارس به لیگ برتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه سپاه نیز تا کنون در حد توان به این تیم کمک کرده به تحقق مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز در خصوص پرداخت پاداش به هر دو تیم در بردهای خانگی و بیرون از خانه اشاره کرد وگفت:گرچه این کمک هادر مقایسه با زحمات بازیکنان ،کمک های ناچیزی است اما مردم از بازیکنان و کادر فنی این تیم انتظاردارند با تحقق وعده ابتدای فصل خود ضمن صعود به لیگ برتر دل هورادان فوتبال در شهرشیراز و استان فارس را شاد کنند.

کامیاب شاد شدن هواداران این تیم را حداقل خواسته علاقمندان به فوتبال در استان فارس خواند و با کنایه به برخی حاشیه سازی ها که درچند مورد اخیر پیرامون تیم فوتبال فجر شهید سپاسی بوجود آمده است گفت:شک نکنید مسئولان ورزش استان تا پایان لیگ تنها به عنوان حامی کنار این تیم خواهند بود و قصد ندارند در شادی های شما در فضای مجازی شریک شوند.

وی وجود فراز و نشیب در روند حرکتی یک تیم در لیگ را اتفاقی طبیعی در فوتبال دانست و گفت:علیرغم نتایج ضعیف چند هفته اخیر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی ،اتفاقات بالای جدول و نتایج تیم های مدعی در لیگ یک به گونه ای بوده که لطمه زیادی متوجه فجر نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش دیگری از صحبت هایش حضور جعفر جعفری و محمد عاری مدیرعامل و سرپرست پیشین تیم فوتبال فجر شهید سپاسی درتمرینات این تیم را نشانه دغدغه مند بودن همه علاقمندان به این تیم فوتبال دانست و افزود:همه ارکان این تیم باید برای صعود به لیگ برتر هم دل و هم صدا شوند.

کامیاب با ابراز امیدواری مبنی بروجود شانس برای صعود نماینده فارس به لیگ  برتر افزود:هر کمکی که به تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شود متوجه تیم فوتبال شهدای قشقایی نیز خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.