انتخابات

بیانیه انتخاباتی احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ملت ایران در استان فارس صادر شد.

به گزارش پیام خبر، در بیانیه انتخاباتی احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ملت ایران در استان فارس  آمده است:

بسمه تعالی

آب واریخته از کوزه به ظرف آمده است

و روایتگر ما باز به حرف آمده است

راوی از رایحه‌ی گل نفسش آکنده است            

 خبر اینبار خبر نیست بهاری زنده است

مردم عزیز و شریف استان فارس

در آستانه انتخابات مهم و تاثیرگذار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم. انتخاباتی که می تواند حال و هوای داخلی و سیاست های سیاست ورزان خارجی را دچار تغییرات عمده نماید.

نیز همگان میدانیم که مردم ایران در این سال ها با تحمل محرومیت ها و تنگناهای اقتصادی، اگر چه گلایه مند اما کماکان صبور و مقاوم برای تعیین سرنوشتشان قد افراشته اند.

اصلاح طلبان پرشماری برای حضور در این عرصه و تغییر اوضاع کنونی پا به عرصه گذاشتند اما چنان که می دانید با رد صلاحیت های گسترده مواجه شدند به گونه ای که ارائه لیست در بسیاری از حوزه های انتخابی را عملا غیر ممکن نمود.

شیراز سرفراز نیز از این موضوع مستثنی نماند.

 اما امید بذر هویت ماست.

با اتفاقاتی که در واپسین روزهای مانده به شروع تبلیغات رخ داد *احزاب اصلاح طلب "ندای ایرانیان" و "اراده ملت ایران"* بر آن شدند تا برای ساختن امید و بازگرداندن آرامش به کشور از ظرفیت های موجود کمال بهره را ببرند. گرچه ارائه اسامی نامزدهای اصلاح طلب در اکثر شهرستان ها به دلیل واضح رد صلاحیت ها مقدور نشد اما ظرفیت ارائه فهرست نامزدهای اصلاح طلب در سه حوزه انتخاباتی به وجود آمد که در قالب *"لیست ندای ملت"* به حضور مردم صبور و نجیب استان معرفی می گردند.

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان:

آقایان

دکتر سید محمد احمدی

غلامعباس عالیشوندی

خانم ها

فروغ سروی غیاث آبادی

ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

آقای دکتر محسن علوی

حوزه انتخابی کازرون و کوه چنار

 آقای مهندس مرتضی صمیمی

اطمینان داریم افرادی که در بالا به مردم پر افتخار شیراز و دو حوزه دیگر معرفی شده اند دارای سابقه اصلاح طلبی و واجد صلاحیت کافی برای حضور در بهارستان هستند و به لطف خداوند بزرگ و یاری مردم آزادیخواه و عدالت جوی فارس، پیروزی در انتخابات از آن لیست ندای ملت خواهد بود.

حزب اراده ملت ایران

حزب ندای ایرانیان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.