انتخابات

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۷:۰۰ یکشنبه چهارم اسفند ماه است.

به گزارش پیام خبر، از ساعت ۸ روز دوم اسفند رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور آغاز شد و طبق قانون تا ساعت ۱۸ ادامه داشت اما با توجه به استقبال پرشور مردم زمان اخذ رأی تا ساعت ۲۲ در سراسر کشور تمدید شد.

همچنین سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که در حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور که مراجعه کننده دارند و افرادی در صف هستند مهلت رأی گیری تا ساعت ۲۴ تمدید شد.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۷:۰۰ یکشنبه چهارم اسفند ماه است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا ۲۲۸۲۴ ۱
ملکان سید علی موسوی اصولگرا ۲۰۱۴۰ ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل ۱۴۲۷۷ ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب ۶

احمدرضا بیگی

لیست ائتلاف
روح الله متفکرآزاد لیست ائتلاف


محمدرضا میرتاج الدینی
لیست ائتلاف

محمد حسین فرهنگی اصولگرا
علیرضا منادی مستقل
سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل ۲۰۸ ۲۰ ۱
بناب محمد باقری اصلاح طلب ۲۳۵۴۴ ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری اصلاح طلب ۱۲۷۰۷ ۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل ۴۰۲۹۴ ۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

لیست ائتلاف ۴۴۶۹۱ ۱
میانه

مهدی اسماعیلی

لیست ائتلاف ۱۶۸۶۶ ۲

علی شامی
بهنام صفایی

(دور دوم)
کلیبر و هوراند حسین حاتمی لیست ائتلاف ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده لیست ائتلاف

۸۲۶ ۲۹

۱
شبستر جعفر راستی

اصولگرا

۱۲۵۹۶

۱

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده بوکانی اصولگرا ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۳ ۱
خوی و چایپاره عادل نجف زاده مستقل ۶۸۴۹۸ ۱
ماکو و چالدران محمدعلیپور لیست ائتلاف

۲۰۱۳۰

۱
نقده و اشنویه علی زنجانی اصولگرا ۷۸۶۷۳ ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده لیست ائتلاف ۴۳۰۱۶ ۱
تکاب و شاهین دژ

حسن همتی

مستقل

۱۳۵۶۶ ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا ۳۵۶۹۷ ۱
ارومیه

سیدسلمان ذاکر

لیست ائتلاف ۱۳۸۴۳۶ ۳

روح الله حضرت پور

اصولگرا ۸۶۹۱۰
وحید جلال زاده اصولگرا

۸۰۰۹۴

سلماس

یعقوب رضا زاده

اصولگرا ۲۴۷۶۴ ۱

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا ۲۲۶۹۸ ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا ۱۱۷۶۱۲ ۳
صدیف بدری اصولگرا ۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی اصولگرا ۵۹۵۱۶

ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر

بهزاد علیزاده

‏‬صادق کرمی

اصولگرا

اصولگرا

(دور دوم)

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

لیست ائتلاف ۴۲۲۹۶ ۲

سارا فلاحی

مستقل ۳۶۹۰۹

اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد لیست ائتلاف ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان

امیر حسین بانکی

لیست ائتلاف ۲۴۵۶۲۹ ۵

عباس مقتدایی خوراسگانی

لیست ائتلاف ۲۲۸۰۳۸

مهدی طغیانی

لیست ائتلاف ۱۸۸۰۳

زهرا شیخی مبارکه

لیست ائتلاف ۱۷۲۸۵۰

حجت الاسلام و المسلمین حسین میرزایی

لیست ائتلاف ۱۶۳۳۷۰
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی لیست ائتلاف ۲۱۴۶۴ ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور لیست ائتلاف ۱۱۲۵۱ ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی لیست ائتلاف ۶۳۷۷۰ ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی لیست ائتلاف ۵۷۷۰۰ ۱
نائین الهام آزاد مستقل ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد لیست ائتلاف ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا

سمیه محمودی

مستقل ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان سید ناصر موسوی لاریگانی لیست ائتلاف ۲۶۹۰۲ ۱
مبارکه پروین صالحی لیست ائتلاف ۱۲۰۷۵ ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی مستقل ۲۶۹۲۰ ۱
لنجان

حسین رجایی

‏‬ علی یوسف پور

اصولگرا

اصولگرا

(دور دوم) ۱
سمیرم

رحیم کریمی

‏‬ اصغر سلیمی

اصلاح طلب

(دور دوم) ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی لیست ائتلاف ۳۶۰۵۵ ۱

البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی لیست ائتلاف ۴۳۲۳۱ ۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگرا ۸۷۸۰۸ ۲

علیرضا عباسی

فاطمه آجرلو

اصولگرا

مستقل

(دور دوم)

بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی لیست ائتلاف ۳۸۹۹۸ ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی لیست ائتلاف ۲۹۰۵۷ ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالکریم جمیری لیست ائتلاف ۱

تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

لیست ائتلاف ۱۵۸۵۶ ۱
ورامین، پیشوا و قرچک

حسین نوش آبادی

مستقل ۴۴۱۷۵ ۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

لیست ائتلاف ۱۰۸۶۸۱ ۱
پاکدشت فرهاد بشیری لیست ائتلاف ۳۷۳۲۷ ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

لیست ائتلاف ۳۹۴۲۹ ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف

لیست ائتلاف ۱۲۶۵۲۸۷ ۳۰

سیدمصطفی میرسلیم

لیست ائتلاف ۸۹۲۳۱۸
مرتضی آقای تهرانی لیست ائتلاف
 
۸۶۸۰۲۵
الیاس نادران لیست ائتلاف
 
۸۴۱۹۵۶
سیدمحسن دهنوی لیست ائتلاف
 
۸۲۹۲۹۲
سیدمحمود نبویان لیست ائتلاف
 
۸۲۱۲۰۳
سیداحسان خاندوزی لیست ائتلاف
 
۸۰۱۶۹۶
اقبال شاکری لیست ائتلاف
 
۷۹۵۲۱۱
ابوالفضل عمویی لیست ائتلاف
 
۷۹۲۹۶۴
بیژن نوباو وطن لیست ائتلاف
 
۷۹۲۵۶۵
مجتبی توانگر لیست ائتلاف
 
۷۸۹۹۱۳
فاطمه رهبر لیست ائتلاف
 
۷۸۷۴۸۵
محسن پیرهادی لیست ائتلاف
 
۷۸۵۴۵۰
روح الله ایزدخواه لیست ائتلاف
 
۷۸۴۴۵۶
احمد نادری لیست ائتلاف
 
۷۸۳۵۴۵
عبدالحسین روح الامینی لیست ائتلاف
 
۷۷۹۴۷۹
سیدنظام الدین موسوی لیست ائتلاف
 
۷۷۸۶۱۸
زهره الهیان لیست ائتلاف
 
۷۷۳۲۶۳
مالک شریعتی نیاسر لیست ائتلاف
 
۷۶۸۱۳۹
مهدی شریفیان لیست ائتلاف
 
۷۶۰۰۱۶
سیدرضا تقوی لیست ائتلاف
 
۷۵۳۳۰۷
سمیه رفیعی لیست ائتلاف
 
۷۴۲۹۷۵
سیدعلی یزدی خواه لیست ائتلاف
 
۷۴۲۳۹۴
علی خضریان لیست ائتلاف
 
۷۴۰۰۳۳
رضا تقی پور لیست ائتلاف
 
۷۲۸۲۳۸
فاطمه قاسم پور لیست ائتلاف
 
۷۲۶۰۰۷
مجتبی رضاخواه لیست ائتلاف
 
۷۲۳۷۲۹
زهره سادات لاجوردی لیست ائتلاف
 
۷۱۴۹۳۱
غلامحسین رضوانی لیست ائتلاف
 
۷۱۱۶۰۸
عرت الله اکبری لیست ائتلاف
 
۶۴۲۲۱۴

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه هفشجانی لیست ائتلاف ۳۵۸۷۲ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

لیست ائتلاف ۲۹۸۲۹ ۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

لیست ائتلاف ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا ۳۱۴۱۴ ۱

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزاز لیست ائتلاف ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی اصولگرا ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی لیست ائتلاف ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی لیست ائتلاف ۳۷۳۳۴ ۱

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و بینالود حسین عباس‌زاده امامی لیست ائتلاف ۲۳۳۱۶ ۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

لیست ائتلاف ۴۳۹۹۴۰ ۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

لیست ائتلاف ۳۹۷۴۴۸

جواد کریمی قدوسی

لیست ائتلاف ۳۹۴۵۳۷

محمد حسین حسین زاده بحرینی

لیست ائتلاف ۳۹۳۱۹۷

فاطمه رحمانی

لیست ائتلاف ۳۰۹۵۱۲
گناباد محمد صفایی دلویی لیست ائتلاف ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

لیست ائتلاف ۵۶۷۰۶ ۱
درگز حسن رزمیان مقدم لیست ائتلاف ۹۱۸۴ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیک بین لیست ائتلاف ۲۹۴۸۷ ۱
نیشابور و فیروزه

احسان ارکانی

لیست ائتلاف ۱۶۲۳۵ ۲

هاجر چنارانی

لیست ائتلاف ۷۲۲۵
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور لیست ائتلاف ۶۳۹۹۴ ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی لیست ائتلاف ۵۶۴۵۴ ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

لیست ائتلاف ۸۰۰۲۶ ۲

بهروز محبی

لیست ائتلاف ۶۷۵۸۲
قوچان و فاروج علی آذری اصولگرا ۴۴۰۳۳ ۱
تربت جام و تایباد جلیل رحیمی جهان آبادی اصلاح طلب ۹۸۲۴۸ ۱

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد محمد پاکمهر اصولگرا ۶۶۸۹۱ ۲

محمد وحیدی‌

اصولگرا ۵۷۵۷۶
شیروان علی جدی لیست ائتلاف ۲۴۷۲۴ ۱
اسفراین امان‌الله حسین‌پور لیست ائتلاف ۱۹۳۱۲ ۱

خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سید کریم حسینی

لیست ائتلاف ۹۹۱۰۶ ۳

مجتبی یوسفی

لیست ائتلاف ۶۵۹۲۳

شبیب جویجری

احمد سراج

لیست‌ائتلاف

اصولگرا

(دور دوم)
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آغاجری

لیست ائتلاف ۳۰۴۳۰ ۱
شوش محمد کعب عمیر مستقل ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۳۳۹۰۲ ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا ورناصری

لیست ائتلاف ۳۷۴۱۱ ۱
دزفول سیداحمد آوایی اصلاح طلب ۹۹۱۰۴ ۱
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان لیست ائتلاف ۲۴۵۱۳ ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد اصولگرا ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا ۱۹۵۸۹ ۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

لیست ائتلاف ۳۵۰۰۵ ۳

جلیل مختار

اصولگرا ۱۹۸۴۲

سید مجتبی محفوظی

لیست ائتلاف ۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک

عبداله ایزدپناه

لیست ائتلاف ۳۳۲۸۰ ۱
بهبهان

محمد طلا مظلومی

لیست ائتلاف ۱۸۰۲۸ ۱

زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

اصولگرا ۵۹۶۰۳ ۲

شیخ مهدی باقری

‬ نبی الله محمدی

اصولگرا

مستقل

(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا ۱۹۴۵۴ ۱
خدابنده

سید البرز حسینی

لیست ائتلاف ۳۰۸۵۲ ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱۷۷۶۳ ۱

سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو لیست ائتلاف ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا ۳۴۰۸۳ ۱
دامغان علی اکبر علیزاده لیست ائتلاف ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

لیست ائتلاف ۶۵.۳۲ ۲

فداحسین مالکی

اصولگرا ۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی مستقل ۴۳۱۴۸ ۱
سراوان ملک فاضلی لیست ائتلاف ۴۳۵۳۰ ۱
زابل

محمد سرگزی

لیست ائتلاف ۷۶۶۸۴ ۲

حبیب الله دهمرده

اصولگرا ۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارک

معین الدین سعیدی

مستقل ۹۰۸۶۳ ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان لیست ائتلاف ۹۵۸۹۶ ۱

فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

لیست ائتلاف ۲۸۸۴۷ ۱
شیراز

علیرضا پاک فطرت

لیست ائتلاف ۱۹۳۷۹۰ ۴
روح الله نجابت لیست ائتلاف ۱۲۲۸۰۷

جعفر قادری

لیست ائتلاف ۱۱۶۶۸۴

ابراهیم عزیزی

لیست ائتلاف ۱۱۴۳۲۹
لامرد و مهر سید موسی موسوی لیست ائتلاف ۳۷۷۳۶ ۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

لیست ائتلاف ۵۰۹۷۹

۱

خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری اصولگرا ۳۷۷۷۱ ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی لیست ائتلاف ۳۲۴۶۹ ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع

اصولگرا ۲۶۳۰۶ ۱
لارستان، خنج و گراش

حسین حسین زاده

اصلاح طلب ۲۸۳۳۹ ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا ۳۹۹۴۰ ۱
اقلید

مسلم صالحی

اصولگرا ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء

محسن علیزاده

اصولگرا ۲۲۵۳۴ ۱
نورآباد و ممسنی

مجید انصاری

اصولگرا ۵۰۰۰۸ ۱
کازرون فریدون عباسی لیست ائتلاف ۲۷۹۱۹ ۱
فسا حجت الله فیروزی لیست ائتلاف ۳۲۳۱۹ ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین لیست ائتلاف ۲۹۶۶۱ ۱

قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

لیست ائتلاف ۱۰۸۹۲۴ ۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

لیست ائتلاف ۸۳۵۵۵
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا ۲۶۰۴۵ ۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپور لیست ائتلاف ۳۷۵۸۹ ۱

قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا ۲۱۸۳۱۵ ۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا ۲۰۴۷۵۸

علیرضا زاکانی

اصولگرا ۱۹۰۴۲۲

کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار

حمدالله کریمی

مهدی زندیان ‏‬

مستقل

مستقل

(دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

مستقل ۸۵۲۸ ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل ۳۴۴۳۹ ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی اصولگرا ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

مستقل ۳۵۷۱۶ ۲

محسن فتحی

مستقل ۳۲۵۱۸

کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

لیست ائتلاف ۱۳۰۱۹۵ ۲

محمد مهدی زاهدی

لیست ائتلاف ۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی لیست ائتلاف ۷۹۳۹۲ ۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکراللهی لیست ائتلاف ۱۰۵۱۴۷ ۱
جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌الله اعظمی ساردویی اصلاح طلب ۵۳۲۰۲ ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی اصولگرا ۱۸۰۰۲ ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصولگرا ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی لیست ائتلاف ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی لیست ائتلاف ۴۴۴۵۳ ۱

آ

کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب

مجتبی بخشی پور

نادر نادری

مستقل

مستقل

(دور دوم) ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی مستقل ۳۶۰۶۶ ۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

لیست ائتلاف ۱۰۹۳۵ ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری مستقل ۲۷۸۰۱ ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی اصلاح طلب ۳۰۶۱۶ ۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

لیست ائتلاف ۹۵۰۶۱ ۳

محمد رشیدی

لیست ائتلاف ۵۷۱۷۰

سلمان‌محمدی‌بابازیدی

ابراهیم عزیزی

اصولگرا

لیست‌ائتلاف

(دوردوم)

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا ۶۶۸۹۵ ۱
چرام و بهمئی و لنده سید محمد موحد لیست ائتلاف ۷۵۸۵۰ ۱
گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب ۳۸۳۵۲ ۱

گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی لیست ائتلاف ۳۵۹۰۷ ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر اصولگرا ۳۱۸۲۶ ۱
رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری اصلاح طلب ۳۸۶۱۵ ۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال‌ایری

‏رجب‬ محمد آبادی

اصولگرا

مستقل

(دور دوم) ۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا ۴۲۹۴۷ ۱
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا ۵۲۵۷۸ ۲

غلامرضا منتظری

لیست ائتلاف ۴۲۳۱۵

گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا مرحبا مستقل ۱۴۸۳۴ ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر لیست ائتلاف ۴۷۸۵۱ ۱
لنگرود پرویز محمد نژاد قاضی محله مستقل ۲۲۶۳۳ ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال حسن محمد یاری اصلاح طلب ۳۰۸۲۷ ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فخری اصولگرا ۱۸۶۲۰ ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اعتدال و توسعه ۲۸۱۷۶ ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصلاح طلب ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش حجت الاسلام محمد صفری اصولگرا ۲۵۴۷۴ ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی دستک لیست ائتلاف ۱۳۹۴۸ ۱
رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی

مستقل ۱۶۱۹۹ ۱
رشت

جبار کوچکی نژاد

لیست ائتلاف ۵۰۶۸۵ ۳

سیدعلی آقازاده

لیست ائتلاف ۴۷۰۵۷

محمدرضا احمدی

لیست ائتلاف ۳۳۹۹۲

لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد

مرتضی محمودوند

اصولگرا ۴۳۸۳۴ ۲

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا ۳۸۰۷۷
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب ۲۹۴۴۶ ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی اصلاح طلب ۶۲۰۵۵ ۱
الیگودرز محمد خدابخشی مستقل ۲۹۳۸۱ ۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب ۲۸۴۳۰ ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا ۲۵۶۸۹ ۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا ۴۹۱۷۰ ۲

فاطمه مقصودی

اصلاح طلب ۱۷۸۹۱

مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل

مهدی سعادتی پیشه سرس

اصولگرا ۵۰۷۲۳ ۲

علی کریمی فیروزجانی

اصولگرا ۵۳۵۶۹
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

لیست ائتلاف ۶۶۲۲۵ ۲

علی بابایی

مستقل ۴۲۰۲۶
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی بندپی اصلاح طلب ۲۴۰۹۲ ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی لیست ائتلاف ۵۷۹۴۵ ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا ۳۰۴۳۰ ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه اصولگرا ۳۵۳۴۷ ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور خنکداری

لیست ائتلاف ۵۷۸۲۳ ۲

کیوان مرادیان کوچکسرایی

لیست ائتلاف ۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی لیست ائتلاف ۴۴۹۷۳ ۱

مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

لیست ائتلاف ۷۶۳۸۷ ۲

محمد حسن آصفری

اصولگرا ۵۴۹۷۹
شازند

محمود احمدی بی غش

اصولگرا ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی لیست ائتلاف ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه

حجت الاسلام محمد سبزی

اصولگرا ۲۷۵۴۴ ۱
خمین علیرضا نظری اصولگرا ۱۵۱۵۷ ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی مستقل ۱۳۷۵۲ ۱

هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی لیست ائتلاف ۱۰۳۴۷۰ ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل ۱۶۷۰۸۴ ۳

منصور آرامی

مستقل ۸۷۸۷۰

محمد آشوری

مستقل ۹۳۸۴۲
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

لیست ائتلاف ۳۰۷۰۲ ۱

همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

اصلاح طلب ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله ائتلاف ۲۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی مستقل ۱۸۵۷۸ ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری لیست ائتلاف ۳۶۸۸۴ ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح لیست ائتلاف ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر

احد آزادیخواه

لیست ائتلاف ۳۶۴۷۸ ۲

هادی بیگی نژاد

اصولگرا ۲۲۰۶۲
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

لیست ائتلاف ۹۵۷۲۷ ۲

‏‬احمدحسین فلاحی

اصولگرا ۴۸۲۴۶

یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار لیست ائتلاف ۱۰۵۵۴۹ ۱
اردکان محمد رضا دشتی اردکانی مستقل ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

مستقل ۲۶۸۶۵ ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیاری اختیاری ۳۴۸۶ ۱
کلیمیان‌ همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱۲۶۱ ۱
ارامنه شمال شاوردیان ۵۲۷۵ ۱
آشوری شارلی انویه تکیه ۱۰۷۱ ۱
ارامنه جنوب روبرت بگلریان ۱۱۵۸ ۱
منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل