کد خبر: 4263
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
بازی پرسپولیس - استقلال دربی 92

مربی پرسپولیس گفت: دیدار با سپاهان یکی از کلیدی‌ترین بازی‌های ما تا پایان فصل بوده و در تعیین قهرمان خیلی موثر است.

به گزارش پیام خبر، حمید مطهری درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من در این ۳۸-۳۷ روزی که ما به پرسپولیس آمده‌ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم‌مان خیلی خوب و پویا بازی می‌کند. شاهد بزرگ آن هم این است که گل‌محمدی به عنوان کسی که در راس این کادر فنی قرار دارد، همیشه دوست دارد فوتبال مالکانه و کلاسیک را پیاده و تیمش از عقب بازیسازی کند. می‌بینید که نسبت به بازی اولی که ما آمدیم تیم چقدر در بحث مالکیت پیشرفت کرده و شرایط بهتری دارد.

او ادامه داد: در این زمینه می‌توانم به بازی آخر مقابل شارجه اشاره کنم که ۶۰ درصد مالکیت توپ داشتیم و یک فوتبال خیلی خوب و منطقی انجام دادیم. درست است یکسری ایرادات وجود دارد. این هم طبیعی است و باید برطرف شود ولی به آینده کارمان خیلی امیدواریم. فوتبالی که مدنظرمان است کم کم در تیم جا می‌افتد و برای همه تیم‌ها خطرناک هستیم.

مطهری درباره دو بازی نخست پرسپولیس در آسیا گفت: بازی کردن در آسیا خیلی سخت است. شما دیدید که مقابل دو تیم خیلی خوب و متمول چه نمایشی داشتیم و به نظر من فوتبال قابل احترامی انجام دادیم. مقابل الدحیل ۶۴ درصد مالکیت توپ داشتیم که فکر می‌کنم این درصد از مالکیت در زمین خودشان بی‌سابقه بوده باشد؛ یا برابر شارجه ۶۰ درصد مالکیت داشتیم و در هر دو بازی هم فوتبال خوب و رو به جلویی انجام دادیم.

مربی پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه در ۱۰ دقیقه اول بازی با الدحیل آن تمرکز لازم را نداشتیم و یک مقدار بحث داوری هم بود که خیلی نمی‌خواهم به جزئیاتش بپردازم. در این دو بازی فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم مخصوصا مقابل شارجه ولی شما می‌دانید که آنها برای بازیکنان خارجی‌شان هزینه‌های آن‌چنانی می‌کنند. در این سال‌ها هم تفاوت باشگاه‌های ما با آنها همین بوده که تیم‌های حاشیه خلیج فارس خارجی‌های گرانقیمتی دارند. ضمن اینکه بازیکنان خارجی ما هم واقعا خوب بوده‌اند و همیشه به تیم کمک کرده‌اند.

وی درباره دیدار یکشنبه پرسپولیس با سپاهان گفت: این بازی یکی از کلیدی‌ترین بازی‌های ما تا پایان فصل و در قهرمانی خیلی موثر است. خودمان را همه جوره آماده کرده‌ایم. امیدوارم یکشنبه بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. بازی‌های سپاهان به دقت آنالیز شده و تمرینات‌مان هم با وجود زمان کمی که داشتیم، بر اساس برنامه‌های همین بازی طراحی شده است. بعد از سپاهان هم بازی‌های مهمی داریم. برنامه ما این است که بازی به بازی جلو برویم چرا که هر بازی برای ما اهمیت خودش را دارد. در حال حاضر تمام تمرکزمان روی بازی یکشنبه با سپاهان است‌ که امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.

 • استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  استغفار از مهمترین اعمال ماه رجب است

  یک کارشناس مذهبی با بیان‌ اینکه در ماه رجب زمینه‌ ارتباط خاص با خداوند متعال فراهم است، گفت: هر کس در این ماه به بندگی الهی بپردازد، رحمت خاص خدا را شامل حال خود کرده است.

 • آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  آیا سیارک سرگردان به زمین برخورد می‌کند؟

  اعلام نزدیک شدن سیارک و شهاب سنگ بزرگ به زمین در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹، پرسش‌هایی را درباره رخدادهای احتمالی همچون برخورد با کره زمین و نابودی حیات را مطرح کرده است، موضوعی که به اعتقاد یک استاد بخش فیزیک دانشگاه شیراز احتمال بسیار اندکی دارد.

 • شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  شیوع کرونا در فارس تا پایان فروردین ادامه دارد/ تنها راه مقابله کاهش رفت و آمدها

  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: شیوع کرونا دستکم تا آخر فروردین‌ماه ادامه دارد و طبق الگوهای اپیدمیولوژیک و مطالعات کارشناسان خبره فارس در ایام نوروز به پیک ابتلا به بیماری خواهد رسید؛ مگر اینکه مداخلات در هفته پیش رو اعمال شود و رفت‌وآمدها به‌صورت جدی کاهش یابد.